Meras kalbės apie pokyčius

Trečiadienį, po 16 valandos žinių, radijo stoties „Nykščiai FM“ eteryje kalbės meras Kęstutis Tubis.

K.Tubis apžvelgs, kokie pokyčiai įvesti savivaldybėje, kodėl „valstiečių“ frakcija išėjo į opoziciją, kaip vyks politiniai procesai toliau ir kokių neatidėliotinų darbų reikia imtis taisant ankstesnės valdžios neveiklumą.

Laida bus kartojama penktadienį 16 valandą.

NYKŠČIAI

10 komentarų

 1. Nei pridėsi, nei atimsi ! :)

  „Ankstesnės valdžios neveiklumas !“ – taikliau nepasakysi. 🙂

 2. gal papasakos

  kaip vėl toliau vilkins teismą Panevėžyje, kad tik ilgiau prasilaikytų poste

 3. Svedasu Jadze

  Maž pasakis kadu sustvarkis sava apšiktu valgyklū Elminyku ? A maž jau žyna teisma išaiškinimū ar lais nuteistiems vagyms dyrbtu valstybes tarnybaj ir palytikaij ?

 4. Jadzes drauge

  Pokičiai bus padaryt gražiu atmasfieru, visom ponem užsake trusiku pa komplektu per dienu paskeistu ? Ankstesnes vadavybes neveiklumas buva tamy kad karumpuotu vagiu inleido vėl daržan kaip šernu, tai vysu daržu vėl išknis ?

 5. Reikia konstatuoti tai, kad už eterį radijuje sumokės anykštėnai, nusipirkdami mero vedamajį žodį rinkėjams ir kities gyventojams.

 6. gaila, kad televizijos translaicija

  mažu parodytų garsiojo patarėjo fotkes iš pirties su diedais, bo mažai kas matė mūsų rajono politikos gražuoliuką, ypač bobutės

 7. Kokiu veiklumu Tubis pasižymėjo per ankstesnę kadenciją? Kad statė pilį ir suniokojo piliakalnį, išvaikę geriausius vadovus? Ir dabar griauna Anykščius.

 8. Senas „mentas“ kurio klausyti net bloga daros.

 9. Meras tvarkosi puikiai.Prasidėjus kadencijai ,matome pokyčius miesto tvarkyme.,Anksčiau prie mūsų daugiabučių žolė siekdavo iki kelių,geriausiu atveju nušienaudavo prieš Jonines,dabar komunalininkai dirba išsijuosę net ten kur niekada nepjaudavo.Ačiū merui K.Tubiui.Sėkmės Jūsų darbuose.
  Nie

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.