Meras išteisintas, Liberalų sąjūdis – nuteistas

Situacija Anykščių rajone pasidarė labai įdomi. Trečiadienį įvyko du neeiliniai veiksmai. Pirmiausia teismas visiškai išteisino Anykščių merą Kęstutį Tubį, o kitas svarbus įvykis – nuosprendis politinės korupcijos byloje, kurioje nuteisti visi kaltinamieji, tame tarpe ir dvi partijos – Liberalų sąjūdis ir Darbo partija.

Garsiojoje „MG Baltic“ byloje kaltinamieji nuteisti dėl įvairių kyšio davimo, kyšio ėmimo ir prekybos poveikiu epizodų. Liberalų sąjūdžiui skirta 377 tūkstančių eurų bauda. Apeliacinio teismo nuosprendis įsiteisėjo iš karto, paskelbimo dieną.

Taigi Anykščių rajone turime išteisintą merą ir partiją rajono taryboje, kuri pripažinta kalta… politinės korupcijos byloje. Likimo ironija, bet būtent rajono liberalai tiek per rinkimus, tiek vėliau labai mėgo pabrėžti savo pranašumą, kad K. Tubis „nuteistas“. Rajono tarybos posėdyje rajono tarybos narys Kęstutis Indriūnas (nuotraukoje) net aiškino, kodėl meras negali suburti daugumos. „Suprantat, niekas nenori dirbti su nuteistu meru“, – sakė liberalas Kęstutis Indriūnas. Įdomu, kaip K.Indriūnas jaučiasi atsidūręs nuteistoje partijoje?

Taigi situacija pasikeitė, įdomu, ar dabar kiti rajono tarybos nariai taikys tokį pat skaidrumo kriterijų ir ar norės veikti kartu su politinės korupcijos byloje nuteista partija, ar patys liberalai, demonstravę krištolinį bekompromisiškumą teistumo atžvilgiu, padės partijos bilietus?

Nykščiai

22 komentarai

 1. Liberalai išsiskirstykit, geda politines korupcijos byloje nuteisti

 2. Tai tipo liberastams atėjo visiškas pyzdiec?! Aina naaaa…

 3. Ka i tai anykstenai liberalai? Negeda? 2 nesekmes! Ar dar vistiek tikisi buti isrinkti i taryba?

 4. Pakeltis, Indriūnas, Sargūnas, Smalskienė turėtų parodyt sąmoningumą ir nebebūti korupcijos partijoj, galbūt jiems pas valstiečius reikia pereiti, atsiprašyti mero ir dirbti kartu

 5. Neišeina suprasti,kaip dirbti kartu užsitraukiant tokią gėdą visą laiką vadinti žmogų vagimi net netelpa į galvą. Be to reikia merui atsigavus išsiaiškinti kas rašinėjo komentarus ir vis su tuo pačiu žodžiu, tegul atlyginą moralinę žalą ir žinoma paskelbti spaudoje. Linkiu merui sveikatos ir atsiriboti nuo kai kurių personų nes atsiras prielipų tegul visi pradeda dirbti.

 6. pasirodo ir stambūs, kaip banginiai, ne koks 1000 euriukų

 7. nors ir žilas

  jau, bet…

 8. Karmos pirštas

  Visi ,,nuskriausti,, liberastai susibūrę į ,,Anykštos ,, lankas liejo pigdžiūgą ir neapykantą išrinkto mero atžvilgiu , o dabar susirinks nebent pirštų pačiulpt ir dairysis prie ko prisigerint persidažyt ir prisišliet.. Šiaip tai prostitučių niekas nevertina, nesvarbu-jos -litinės ar politinės.

 9. Pala. pala, įdomiai gaunas. Kęstutį Tubį išteisino, laiko tik klausimas, kai jis vėl kitų, opozicinių Anykščių rajono Tarybos frakcijų nariams pasiūlys jungtis į valdančiają daugumą. Dabar tik toks vienas klausimas, ar siūlys vietos liberalms, kitaip tariant už korupciją nuteisteistos partijos nariams, ar kokiais nors saitais susijusiems su tuo politiniu judėjimu, juntis į bendrą koaliciją? Nu teistas tas Liberalų sąjūdis, penkis šimtus tūkstančių gi teismas užmetė. Vietoje Kęstučio Tubio skelčiau bajerį, sakyčiau, va kai mane antros instancijos teismas nuteisė, tai jūs su manim niekur nėjot, tai motyvuodami, o šiandien būdamas absoliučiai išteisintas, aš kviečiu, jus, nors ta jūsų partija ir teista.

  • O kam Tubiui siūlyti, jungtis į koaliciją. Jei jau visos partijos kaltino merą tai tegu būna nauji rinkimai. Pažiūrėsim kaip žmonės balsuos, ar už tuos kurie žadėjo daug dirbti, o paskui pasitraukė ir neleido merui darbinę normalią komandą kurti, ar už tuos kurie iš paskutiniųjų turėdami realią mažumą stengiasi dirbti Anykščių labui, nors jiems ir labai trukdo, pastoviai per tarybos posėdžius ieško priekabių. Įdomu jei būtų apklausą padarytą ką gyventojai rinktųsi ar naujus rinkimus, ar palikti dabar esamą tarybą.

 10. griaužk šmigelski konservatoriu auksine varpa

 11. juokiasi puodas ,kad katilas juodas..Dekit pragare konservatoriai,o šmigelskis tegul griaužia auksine ju varpa ,parsidavėlis

 12. Maš pasitrauks iš partijos ir politikos?🙂

 13. ale jūs pagalvokit ką šie ponai dabar daris? Ar trenks durimis partijas skyriaus būstinėj ir išeis pas laisviečius, ar po sparnelio partijos junginiu ar į Bangenį pirtyse nuodėmių prausti? Na negali takie išdydūs partijos skyriaus valdymą organai pasilikt su nuteistu partiju. Čia jau preštarautu jų buvuvsio, visiems parodyto munduro principams.

 14. Emocijos praėjo, gal laikas dirbti ir nemaišyti tiems, kas daro sprendimus. Pasipūtimo ir arogancijos jau matėm, būtų puiku, jei visa energija būtų nukreipta į Anykščių kršto gerovės kūrimą. Visi atėjo su ketinimais dirbti

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.