Mažųjų miestelių krepšinio lygos A divizione „Kavarskas“ jau užsitikrino pirmąją vietą

Praėjusį savaitgalį Mažųjų miestelių krepšinio lygoje finišavo A ir B divizionų reguliarusis sezonas, po kurio paaiškėjo, kurios komandos susitiks A diviziono ketvirtfinaliuose.

Jau anksčiau pirmąją vietą A divizione užsitikrinę „Kavarsko“ krepšininkai, paskutinėse reguliaraus sezono rungtynėse 95:91 palaužė Velžio „BC Velžį“ ir pergalinga nata pradės atkrintamąsias varžybas, kur jų varžovais bus paskutiniai į A diviziono ketvirtfinalių traukinį įšokę kelmiškiai.

Kavarsko krepšininkai praėjusį sezoną pasidabino trečiosios vietos medaliais, o šį sezoną komandos branduolį išlaikiusi Anykščių rajono Kavarsko miestelio „Kavarskas“ krepšininkų ekipa nusiteikusi šį pasiekimą pagerinti, tad kelmiškiams, norint pasipriešinti varžovams, teks žaisti aukščiau savo galimybių. Tiesa, komanda itin dažnai ir daug atakuoja iš tolimų distancijų, o pataikant tolimus metimus šansai laimėti visada padidėja.

Kavarsko komandą į pergales veda po 21 tašką per rungtynes pelnantis nepailstantis Tomas Markevičius, kuris kartu ir naudingiausias komandos krepšininkas. Po 15,3 taško ir 9,8 atkovoto kamuolio prisideda sunkusis krašto puolėjas Juozas Milius.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.