Mažieji elmininkiečiai kūrė „Kalėdinę pasaką“

Anykščių rajono savivaldybės finansuojamo, N. Elmininkų kaimo bendruomenės vykdomo, projekto „Auginam pamainą“ didžioji dalis veiklų skirta vaikams.

Aktyvūs vaikai dažnai leidžia laiką bibliotekoje ar bendruomenės įrengtoje krepšinio aikštelėje. Šiemet jie buvo pakviesti į kūrybinius užsiėmimus: kūrėme pasaką. Sukurtas iliustruotas garsinis įrašas: pamokanti pasakėlė „Kalėdinė pasaka“, kurioje išdykėliai ožiukai mokėsi draugiškumo, tvarkingumo ir atsakingumo. Pasaka baigiasi laimingai, ožiukai sulaukė kažkur pradingusios mamos.

Muziką pasakai sukūrė Stanislovas Aglinskas, mamos vaidmenį atliko Tėja, nykštuko – Majus, ožiukų – Urtė, Evita, Luknė, Matėja, Rokas, Aleksandras. Už nuoširdų darbą vaikai nusipelnė dovanėlių, o filmukas kalėdiniu laikotarpiu bus skelbiamas internete.

Diana Šermukšnienė

4 komentarai

  1. Buvęs Elmininkietis

    Šaunuolė Diana. Sėkmės Jums ir toliau.

    Kaip būtų smagu pamatyti Elmininkiecius. Kokia nostalgija, verta susitikti ten gyvenusiems. Kaip būtų puiku kad kas prisiimtų organizuoti kraštiečių susiėjimą

  2. Diana yra puiki

  3. Kada čia Elmininkų bendruomenė rinkimus darė ? Ar paskyrė administratorių be rinkimų, kaip dabar labai įprasta ?

  4. Diana yra Diana,gerai,kad ji sugeba ir rūpestinga vaikams.Jeis visada pasirūpina.Nes vaikams nėra kur dėtis ir kur praleisti laiką.Kai myli vaikus,tai atiduodi ir kitiems vaikams savo meilę.Tai gerai žinau,nes visatai eina iš Dievo.Dievo meilė yra begalinė.Ačiu jei,kad ji yra.Tik jei sveikatos ir sekmės.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.