Mano, jog reikia papildomų saugumo priemonių (video)

Po gegužės 24 dieną įvykusios avarijos Anykščių Taikos ir V.Kudirkos gatvių sankryžoje anykštėnai svarsto, kad čia būtina įrengti papidomas eismo saugumo priemones.

Priminsim, kad susidūrė mokyklinis autobusiukas „Iveco“ ir VW „Transpoter“.  Laimei, avarija apsiėjo be aukų su rimtų sužeidimų. Avarijos vietoje susirinkę anykštėnai svarstė, kad šiemet šioje vietoje įvyksta jau gal trečias autoįvykis, todėl, jų manymu, būtina įrengti ar kalnelius, ar pastatyti veidrodžius.

Nykščiai

11 komentarų

 1. Pirma reiktu klaunam pasimokyt zenklu ir vairavimo

 2. Norėčiau pamatyti tą durnių, kuriam reikia veidrodžio.

 3. Ne pirmas, ne paskutinis sitoje vietoje, veidrody galetu pastatyt

  • jeigu statyti tai žiedinę sankryžą arba po žeme vieną gatvę pakišti, įrengiant tunelį.
   Koks ten biznis savivaldybes direktoriui iš veidrodžių, kurie apdulkės ir sutrūpės?

  • Durnius apsireiškė

   Cha cha cha.
   Pakabinti ražončių būtų naudingiau.

 4. Laukiame ir kitose pavojingose vietose kur kalniuko, kur ženklo… Gal nebelaukit „įvykio“ kažkieno gyvybės kainos. Išgirskite signalus!

  • saugaus eismo komisijos pirmininkas jums pakomentuos, kad savivaldybė jokių nusiskundimų per vieną langelį ar e-kontorą negavo, todėl nemanys, kad reikia kažką keisti. Čia pačių eismo dalyvių problema, kai vienas durnas, kitas žioplas.

 5. sprendimas :))))

  vienintelė išeitis- visoje sankryžoje sustatyti elektroninius valdomus šlagbaumus ir stabdyti eismą tiek Taikos, tiek Kudirkos gatve.

 6. A kodėl autobusiuko katalizatorius ispjautas?

 7. Gal Kudirkos gatve padaryt vienos krypties eismo gatvę. Sekmadieniais ši gatvė būna pilnai užstatyta automobiliais, pravažiuoti beveik negalima.

 8. Ten retai pravažiuoju,bet iš tos gatvytes du kart lėkė iš šalutinio kaip pagrindiniu,atsitiktinumo dėka,, nenukirto,,..

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.