Ligos židiniai vis dar savivaldybėje ir ligoninėje

Naujausia informacija apie COVID-19 atvejus Anykščių rajone.

   Remiantis Lietuvos statistikos departamento duomenimis per pastarąją parą Anykščių rajone nustatyti 9 nauji COVID-19 ligos atvejai.

   Statistinių (sumuojami asmenys, per pastarąsias 28 dienas gavę teigiamą diagnostinį SARS-CoV-2 tyrimo atsakymą) sergančiųjų šiuo metu 151.

   Epidemiologų atliktų tyrimų rezultatai pateikiami koronavirusinės infekcijos (COVID-19) protrūkių – du ir daugiau tarpusavyje susijusių ligos atvejų laiko ir vietos požiūriu žemėlapyje.

Fiksuojami protrūkiai:

 • Svėdasų senelių globos namai,
 • UAB „Lyksna“,
 • VšĮ Anykščių rajono savivaldybės ligoninė,
 • UAB „Baldjoda“,
 • Anykščių rajono savivaldybės administracija,
 • UAB Kurklių karjeras.

6 komentarai

 1. Medicininės kaukės karjere kurklių reik devet ir koronoss nebus

 2. aišku kad darbe sunku apsisaugoti nuo koronos, nes žmonės bendrauja. Bet dėvint būtent medicinines veido kaukes, jas keičiant kas keturias valandas (kaip rekomenduojama), pastoviai naudojant dezinfekcinius skysčius, vistiek mažiau šansų užsikrėsti

 3. Gerbiamieji ,,kaukininkai“ pasidomėkite koks mirtingumas Švedijoje, kur antsnukių nereikia dėvėti, o tada pliupkit.
  Lietuvoje 100 000 mirtingumas 1535, Švedijoje – 1433.

  • Sveduose padirbes gryztu namo tai toks vaizdas kad cia visi yra kaip zombiai persigande kad tik uzbliaut jog kokia kauke nepilnai ant nosies uzttaukta kad tik paskust vieni kitus.svedijoj zmones be kaukiu bendrauja megaujasi gyvenimu net ligoninej be pirstiniu ir be kaukes suteikia pagalba tik temperatura pamatuoja.cia lietuvoj zmogiukai gyvena pagal tevizija delfius ir 15min.

 4. manau, kad teisingai dėvimos medicininės veido kaukės tikrai apsaugo nuo užkrato, nes tokioj pažangioj šaly kaip Japonija, žiūrint reportažus iš tos šalies galėjai matyti, kad ten ir prieš pandemiją gyventojai nešiojo veido kaukes, kad apsaugotų savo kvėpavimo takus nuo užteršto oro

 5. Jei sunku nešioti kaukės tai ir sirkit korona nedejuokit kad daug serga

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.