Ligonių kasų pinigai plauks į privačią kliniką

Vakar socialiniuose tinkluose  buvo įdėta informacija, kad Anykščiuose atsidarys privati klinika „Medicinos namai“.

Anykščių klinika „Medicinos namai“ informuoja, kad spalio 4 dieną atvers duris ir pradės registruoti pacientus pas gydytojus. Klinikoje dirbs profesionalios šeimos gydytojos Diana Iricijan, Rita Juodiškienė, Gabėta Šinkūnaitė ir vaikų ligų gydytoja Marina Palevičienė.

Klinikoje pagal sutartis su Teritorinėmis ligonių  kasomis šeimos medicinos paslaugos prisirašiusiems pacientams bus teikiamos NEMOKAMAI.

Klinikoje taip pat bus teikiamos odontologijos paslaugos bei dirbs odontologai Loreta Survilienė ir Žygimantas Šakavičius. Klinikoje taip pat dirbs akušerės – ginekologės ir chirurgas.

Mus rasite adresu J. Biliūno g. 9 (buvusio knygyno patalpose). Daugiau informacijos pateiksime spalio pirmomis dienomis. www.medicinosnamai.lt Gyvenkite sveikai!

„Nykščiai“ telefonu  susisiekė su Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centro direktore Sonata Steniuliene ir teiravosi,  ar nesutriks poliklinikos darbas išėjus keliems gydytojams?

„Iš poliklinikos į privačia kliniką išėjo dvi šeimos ir viena vaikų gydytoja. Dar viena gydytoja neišeina,  tik susimažino krūvį poliklinikoje. Dėl pas išėjusias gydytojas prisirašiusių pacientų galiu pasakyti tiek, kad jie galės rinktis – likti pas savo gydytoją ar persirašyti pas kitą, kuri dirbs poliklinikoje.  Gaila išeinančios vaikų gydytojos, bet šeimos gydytojai taip pat turi teisę gydyti vaikus. Tad alternatyva yra. Žinoma, kad skausminga, kai išeina puikūs šeimos gydytojai, padidės krūvis pasiliekantiems. Ir pacientai pasimetę, teiraujasi, kaip čia bus. Ir taip trūksta šeimos gydytojų, juos labai sunku prisivilioti“, – kalbėjo direktorė.

Paklausta, ar poliklinikai finansiškai bus skausmingas gydytojų išėjimas, S. Steniulienė aiškino: „Šiuo metu Anykščių PSPC yra prisirašiusių per   20 300 pacientų. Žinoma, kad tie, kurie išeis kartu su gydytojomis, išsineš ir lėšas. Vėliau matysime, kiek tų lėšų nubyrės.  Bandysime visomis įmanomomis priemonėmis ieškoti naujų šeimos gydytojų, nes jų poliklinikoje tikrai trūksta, todėl ir eilės, norint patekti pacientams  pas gydytojus, susidaro“.

Dalina RUPINSKIENĖ

18 komentarų

 1. Laikas savivaldybės išlaikomai PSPS prisikelti iš letarginio miego arba jungtis su ligonine į bendrą įstaigą ir valdymą perduoti nusipelniusiajam vadovauti prezidentui, patyrusiam vadovui.

  • nuo kada savivaldybė išlaiko polikliniką ar ligoninę???? Kažkokia tai staigmena. Lyg ir valstybinės ligonių kasos moka gydymo įstaigoms už suteiktas paslaugas iš surinktų iš dirbančių gyventojų mokesčių, ar ne taip ?

  • Po velnių!!!

   Nuo kada kažkokia „Slaugytoja“ turi galių pakeisti LR Sveikatos sistemos ir kitus iš jo išeinančius įstatymus ir agituoti atlikti veiksmus, kurie de facto gražintų mus į TSRS laikus?

   • Cekava Zosė

    tu čia neburnok ir ant kipšo nejok! Geriau pacituok oficilių savivaldybės sprendimų ar įskymų dėl skiriamų tikslinių dotacijų ligoninei ar pirminiams sveikatos prižiūros centrui per praėjusius metus ir einamaisiais metais tekstus su įvardintomis sumomis. Tada galėsi šaukti koks tu gražuuusss…

  • … valdymą perduoti nusipelniusiajam vadovauti prezidentui, patyrusiam vadovui… Nenulipins jis naujų darbuotojų.

   • Ar tu žinai?

    jis savas ir turi senus ryšius, gerai sutaria su šešėline vyriausybe, kuri ketina versti dabartinę šalies valdžią. Taigi visos galimybės klestinčiai medicinai Anykšiuose 🙂

 2. Bandysite visomis įmanomomis priemonėmis ieškoti naujų šeimos gydytojų, nes jų poliklinikoje tikrai trūksta? Gerai. Tai imkite ir pastatykite butus arba kotedžus gydytojams. Išdirbs 15 – 20 metų ir tie butai arba kotedžai tampa jų nuosavybe! Štai jums ir jauni medikai – šeimos gydytojai. Pirmyn, gana dūsauti – imkite ir padarykite.

  • Galėtum grįžt niežus gydyt – daug sveikatos nereikia. Iš tolo pasižiūrėjai ir parašei sieros tepalo 🙂

  • Teisingai. Butai ar kotedžai tiktų. Ateitų jauni, vaikų atsirastų, miestas atgytų…Tik kas juos statys?

   • Anykščiuose prioritetas mobilių kioskų, būdelių ir prabangių suoliukų įrengimui, o naujų gyvenamųjų namų statyba -tai pačių gyventojų rūpestis. Ar turi jauni, mokslams atidavę jėgas ir laiką žmonės, materialines ir laiko sąlygas užsiimti statyba?

 3. Visas miestas apie tai kalba jau gerą mėnesį, o komenrcinė spauda sužino iš socialinių tinklų? Matosi niša žiniasklaidos verslui arba reikia keisti redaktorių.

 4. darbuotojų žymiai sumažėjo tik administracijos atlyginimai ne mažėja. Reiktų dalytis su personalu. Idomu ar nėra mobingo PSPC? tiesiog įdomu. Toks judėjimas gydytojų nebesuprantamas. Prisirašai ir užgirsti,kad išeina iš darbo.

 5. Pasakykit ka statys pries bikuva kur slaita

  sutvarke?

 6. … Dar viena gydytoja neišeina, tik susimažino krūvį poliklinikoje. Dėl pas išėjusias gydytojas prisirašiusių pacientų galiu pasakyti tiek, kad jie galės rinktis…

  Ponia vadovautoja poliklinikai, gal galėtumėte be paslėptų pavardžių kalbėti. Pasakykite, kiek liko dirbančių gydytojų poliklinikoje, pas kuriuos bent vaistų išsirašyti bus įmanoma. Liūdna pas jus.

 7. Anykščių PSPC sienos tokio regreso nėra dar niekada mačiusios ir turbūt jau nepamatys…
  TITANIKAS

 8. Tiesiog puiku ,kad ateina privatus verslas ,juk vis viena reikia kazkiek moketi , o kiek laiko sugaiztama ,stumdo ,siuntineja pirmyn atgal .Privatininkas visada ziuri kaip pasiekti kakoki pelna todel bus priverstas jei nores pelningai dirbti ir garantuoju sutvarkis visas eiles momentaliai nebereikes laukti kad isrsytu vaistus 3 savaites .Jei kam truksta pavyzdziu nuvaziuokite I normalia privacia klinika ir viska labai greitai suprasite , I musu poliklinika patekti sunkiai kaip pas prezidenta , o privacio visi daktarai per visas pandemijas kaip dirbbo taip ir tebedirba ,o cia uzsibarikadavo ir nesuprantama ka jie ten veikia ,gal kokius svingeriu vakarelius rezga 🙂

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.