Leliūniečiai rudens darbus svėrė „Rudens svarstyklėmis“

Penktadienio, spalio 15 dienos vakarą, Leliūnuose vyko tradicinis Debeikių seniūnijos rudens darbų pabaigtuvių renginys „Rudens svarstyklės“.

Renginį vedė aktorė Violeta Mičiulienė, o visus linksmino nuostabūs kantri stiliaus muzikos kapelos „Sadūnai“ muzikantai.

Renginyje dalyvavo apie pusantro šimto leliūniečių ir svečių. Ūkininkus ir visus susirinkusius sveikino Anykščių rajono vicemeras Dainius Žiogelis, LR Seimo nario Tomo Tomilino padėjėja Regina Patalauskienė, Debeikių seniūnijo seniūnas Alvydas Simonavičius ir jo pavaduotoja Jurgita Pumputienė.

Seniūnas A. Simonavičius įteikė padėkas Astai Baniūnienei, Mildai Bublienei, Violeta Butkienei, Aknystos socialinės globos namų Leliūnų filialui, Anastazijai Petrulienei, Ritai ir Broniui Pilkauskams, Raimondui Šaučiuliui už visapusišką bendruomeniškumo puoselėjimą, nuoširdžią pagalbą bei paramą organizuojant įvairius Debeikių seniūnijoje vykstančius renginius.

Jūratė ir Egidijus Musteikiai gavo padėką už pastangas ir iniciatyvą steigiant muziejų Debeikių miestelyje. Audriui Ražanskui įteikta padėka už pagalbą bei įdėtą darbą organizuojant įvairius Debeikių seniūnijos renginius, Jūratei Zavišienei – už aktyvų dalyvavimą nevyriausybinių organizacijų veikloje, Ilonai Skardžiuvienei – už visokeriopą pagalbą organizuojant renginius bei už harmoniją derinant ūkininkavimą ir gyvenamosios aplinkos grožį, o Verutei Zavišienei – už ilgametį rūpestį, geranoriškumą, iniciatyvą bei pagalbą puoselėjant Debeikių Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios aplinką.

Šventėje buvo daug padėkų aktyviai prisidedantiems prie bendruomeninio ir kultūrinio gyvenimo seniūnijoje. Skambant muzikai, visi aptarė praėjusius metus, džiaugėsi buvimu kartu. Violetos Mičiulienės pokštai ir „Sadūnų“ muzika rudenėjančiuose Leliūnuose buvo tai, ko visi esame taip išsiilgę.

Leliūniečiai dėkojo rėmėjams: Debeikių seniūnijai ir Anykščių kultūros centrui už pagalbą, o Europos žemės ūkio kaimo plėtros fondui už finansinė paramą.

Leliūnų kaimo bendruomenės pirmininkė Virginija Ros Garcia

5 komentarai

 1. Taigi reikia aiškiai parašyti, kad renginys finansuojamas LR Žemės ūkio ministerijos ir įdėti į viešinimo straipsnį patvirtintą programos rėmimo logotipą, o kad prisidėjo savivaldybės seniūnija ir rajono biudžeto lėšomis išlaikomas kultūros centras tai čia jų pareiga žmonėms tarnauti ir dirbti kultūrinį darbą už gaunamą algą.
  Tai dabar visi paramstyti iš biudžeto ir ES fondo lėšų galėsite iki pavasario snausti prie pečiaus 🙂

 2. O KUR VISŲ RENGINYJE DALYVAVUSIŲ KAUKĖS,AR JAU JOS NEBEREIKALINGOS

 3. visi be kaukių, „spakaina“, o rajone sergančių virš šimto, kai taip atsipalaidavo žmonės, kaip neplis covidas

  • Antanina Kvietienė

   nepuls, nepuls ten kur pats rajono Operacijų valdymo štabo vadovas dalyvauja. Jis gi be apsaugos nuo covido tai nevaikšto :). Taigi, būk ramus- čia visi savi ir apsaugoti vyriausio štabo viršininko pajėgomis.

 4. Va taip ir plinta korona kai kaukiu nedevi

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.