Laikinai lankymui uždarytas vienas ligoninės skyrius

Į redakciją paskambino susirūpinęs  anykštėnas ir informavo, kad Anykščių ligoninėje karantinas ir joks lankymas negalimas.

„Nykščiai“ paskambino ligoninės bendruoju telefonu ir klausė, ar tiesa, kad ligoninėje karantinas. Telefonu atsiliepusi direktoriaus Daliaus Vaigino sekretorė patikino, kad jokio karantino nėra.

„Siekiant suvaldyti ūmių kvėpavimo takų infekcijų (Covid-19, gripo ir kt.) plitimo grėsmę keliančią epidemiologinę situaciją laikinai stabdomas pacientų  lankymas Palaikomojo gydymo ir slaugos sektoriaus  pirmame ir trečiame aukštuose iki kovo 5 dienos“, – paaiškino sekretorė pridurdama, kad visa informacija yra ligoninės tinklapyje, o dėl išskirtinių atvejų galima kreiptis į Palaikomojo gydymo ir slaugos sektoriaus vedėją.

NYKŠČIAI

3 komentarai

  1. Dauguma ligoninės darbuotojų patys be kaukių po visą ligoninę vaikšto, eina į palatas ir nejaučia jokios atsakomybės prieš ligonius.

  2. 🤔😢😓, patys pažeidžiamiausi be artimųjų…jei tik būtų įmanoma atsukti laiką atgal…mesčiau darbą, pasiimčiau slaugyti namuose…
    Ne kai telefone išgirsti „užjaučiu“ … A. A. , pasijauti pats miręs dvasiškai iš bejėgiškumo ir graužaties.

  3. Taip atsitiko su V.Č gydė , gydė kol nugydė. Dėkui daktarams.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.