Labiausiai anykštėnams patiko idėja „Kurkime Anykščius kartu“

Pirmą kartą Anykščių rajono savivaldybėje vykdyto dalyvaujamojo biudžeto gyventojų balsavimo etapas baigėsi ir patvirtinti balsavimo rezultatai.

Primename, kad buvo pateiktos 4 gyventojų idėjos Anykščių miesto gyvenamajai aplinkai gerinti. Savivaldybėje gyvenamąją vietą deklaravęs gyventojas už pateiktas idėjas turėjo teisę balsuoti 1 kartą.

Už idėjas balsavo 198 gyventojai, kurie rinko, jų manymu, reikalingiausias ir įdomiausias idėjas. Patikrinus gautus balsavimo rezultatus buvo atmesti 9 balsai, nes balsavusieji nebuvo deklaravę gyvenamosios vietos Anykščių rajono savivaldybėje. Dar 1 gyventojas balsą atidavė ir balsavimo anketa, ir elektroniniu būdu. Vadovaujantis Aprašo nuostatomis galioja elektroniniu būdu užpildytas balsas. Iš viso įskaityti 188 balsai.

Anykščių miesto gyvenamajai aplinkai gerinti skirtų idėjų balsavimo rezultatai:

Eil. Nr.Idėjos pavadinimasPlanuojama idėjos įgyvendinimo vietaPlanuojama idėjos vertė, EurBalsų skaičius
1.„Kurkime Anykščius kartu“Šalia J. Biliūno g. 64, Anykščiai6 700,0096
2.„Poilsio vieta anykštėnams“Tako g. (link kempingo, ties Šventosios upe), Anykščiai27 879,0043
3.„Šiuolaikiškos poilsio zonos Vilniaus gatvėje“Vilniaus g., Anykščiai27 100,0028
4.„Ažu upės vaikas auga“Šalia Ažupiečių g. 8, Anykščiai10 522,0021

Šiemet gyventojų idėjoms, skirtoms Anykščių miesto gyvenamajai aplinkai gerinti Savivaldybės biudžete skirta 30 000 Eur suma.

Daugiausiai gyventojų balsų surinko idėja „Kurkime Anykščius kartu“. Šia idėja planuojama įrengti vaikų žaidimų aikštelę, susidedančią iš smėlio dėžės ir vaikų žaidimo namelio su nusileidimu bei pastatyti keletą lauko treniruoklių, aukštelę padengiant gumos granulių trinkelėmis.

Atsižvelgiant į tai, kad kitos idėjos „Poilsio vieta anykštėnams“ įgyvendinimui pritrūks reikalingo finansavimo, artimiausiu metu bus kreipiamasi į Anykščių rajono savivaldybės tarybą dėl pritarimo pakeisti Anykščių rajono savivaldybės 2022–2024 metų strateginį veiklos planą, šios priemonės įgyvendinimui skiriant trūkstamą lėšų sumą. Šia idėja numatyta kairiajame Šventosios upės krante pastatyti stiklinį kupolą su stalais, suolais, kepsninėmis, šildymo krosnele, šalia įrengti kompostinį tualetą.

Tarybai pritarus pakeitimui šios 2 idėjos bus įgyvendintos per 1 metus nuo atrinktų idėjų patvirtinimo Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu.

Dėkojame, kad teikėte idėjas, už jas balsavote. Sekite dalyvaujamojo biudžeto naujienas ateinantiems metams.

Informacija apie dalyvaujamąjį biudžetą skelbiama internetiniuose puslapiuose https://dalyvauk.anyksciai.lt ir www.anyksciai.lt

Kurkime Anykščius kartu! Paverskime savo idėjas realybe!

Anykščių r. savivaldybės informacija

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.