Krepšinio klubas „Kavarskas“ vėl skina pergales

Toliau tęsiasi Mažųjų miestelių krepšinio lygos čempionatas. Pergalingai čempionatą pradėjo kavarskiečiai, spalio mėnesį sužaidę du mačus.  Kavarsko krepšinio klubo komanda „Kavarskas“ pirmąsias  dvi pergales iškovojo per 24 valandas

Pirmąjį turą praleidę Kavarsko krepšininkai sėkmingai startavo antrąjį čempionato savaitgalį ir per dvi dienas iškovojo net dvi pergales. Kavarsko krepšininkai rungtyniavo Rokiškyje, kur jiems į atlapus kibo itin fizišką krepšinį demonstruojanti Rokiškio „Entuziastų“ ekipa. Dviejų praėjusių metų finalinio ketverto dalyvių akistatoje geriau sekėsi kavarskiečiams, kurie užtikrintai sužaidė antrąjį rungtynių ketvirtį, o galiausiai įgytą persvarą išsaugojo atlaikę paskutinį rokiškėnų šturmą. Kavarskas Rokiškyje šventė pergalę 77:67.

Rokiškyje rezultatyviausiai rungtyniavo 18 taškų pelnęs Tomas Markevičius, 14 taškų prie pergalės pridėjo Edvinas Slapšys. Rokiškėnų gretose 16 pelnytų taškų ir 8 atkovotais kamuoliais pasižymėjo Karolis Kvedaravičius, 14 pelnė Arnas Juškevičius.

Sekantį vakarą Kavarsko laukė ir pirmosios rungtynės namų aikštėje – į svečius atvyko Šilalės „Pegaso“ klubo atstovai. Be savo lyderio Lauryno Stonkaus rungtyniavę šilališkiai nuo pat rungtynių pradžios paleido varžovus į priekį, o galiausiai, kad ir kaip stengėsi, prisivyti nebepavyko. Kavarsko krepšininkai laimėjo įtikinamai 101:73 ir per savaitgalį į savo sąskaitą įsirašė dvi pergales.

T.Markevičius vėl buvo sunkiai sulaikomas varžovams ir surinko 21 tašką, galingu dvigubu dubliu pasižymėjo Juozas Milius, pelnęs 12 taškų, atkovojęs 17 kamuolių ir iš viso surinkęs 34 naudingumo balus. Pegaso ekipoje 25 taškus surinko Lukas Petkevičius (2/11 tritaškiai).

Kitose dviejose A diviziono rungtynėse ir vėl pergales šventė Kavarsko „Kavarskas“.

Tad kavarskiečiai laimėjo keturias varžybas iš eilės.

NYKŠČIAI

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.