Koronavirusas Anykščius aplenkia

Per praeitą parą Lietuvoje fiksuota virš 300 susirgimų koronavirusu.


Anykščių rajonas šiuo požiūriu – tiesiog ramybės sala, nes nurodoma, kad paskutinių 7 dienų susirgimų rodiklis – 0. Iš viso Anykščių rajone užfiksuoti 6 919 susirgimai, o pats pikas buvo 2022 metų vasario 15 dieną, kai sirgo 1201 rajono gyventojas.
NYKŠČIAI

4 komentarai

 1. 1201 atvejai per vieną dieną? Gal klaida?

 2. A kš kur žyna kadu aš sergu ar nesergu – aš gi niekam nesakau ?

 3. Skiepai nuo uzsikretimo neapsaugo,uzsikrecia ir skiepyti ir persirge – tai kur dingo sitas „fake“ virusas?

  Tik neseniai reikejo Galimybiu Paso,kad i krautuve su privalomu antsnukiu galetum ieiti – dabar visi seniai pamirso antsnukius…ir beveik niekas nebeserga.

  Super uzkreciamas omikronas plintantis sviesos greiciu dingo vos prasidejus karui Ukrainoje – koks sutapimas. Isgalvota pandemija baigesi iskart kai tik atsirado svarbesniu dalyku.

  Jei ne prasidejes karas – tai iki siol tebevaiksciotume su antsnukiais ir skiepytumemes jau po 8 privaloma „sustiprinamaja“ vakcinos doze.

  Baisioji korona tapo tiesiog eiline sloga ar persalimu – kokia ji visa laika ir buvo. O visi karantinai,ribojimai ir valdzios genocidas nukreiptas i zmones buvo beprasmiai. Ka dabar Kinija praktiskai irode – kelis metus laike zmones karantine ir tik dabar suprato,kad karantinas problemos nesprendzia – o tik ja atideda.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.