Konservatoriai sakosi transporto išlaidų nepatyrę

Jaunoji TS-LKD Anykščių skyriaus karta ieško naujų veiklos formų ir surengė „išvažiuojamąjį posėdį“.

„Šiandien su frakcijos bičiuliais pasivažinėjome dviračiais nuostabia Šventosios upės pakrante.

Pasidžiaugėme ne tik gražia gamta, geru oru, bet ir neformalioje aplinkoje aptarėme ateinančio Tarybos posėdžio darbotvarkę bei įvairius klausimus, problemas, iškylančias kasdien bendraujant su gyventojais. Norime, kad šiandienos pasivažinėjimo dviračiais iniciatyva, pasiūlyta mūsų bičiulio Mariaus Varno, virstų gražia tradicija, kviečiant prisijungti kitų politinių partijų kolegas, miestelėnus į neformalius ,,posėdžius“ gamtoje“, – skelbia TS-LKD Anykščių skyrius.

Beje, pabaigoje ironiškai pridūrė: „P.S. Kanceliarinių tarybos narių išlaidų nepatyrėme“

NYKŠČIAI

5 komentarai

 1. Svedasu Jadze

  aš jau senai sakiau kad savivaldybės administracijų raijkia perkelt į tuščius Debeikių mestelio valdiškus pastatus a miestą centri išnamot verslininkam patalpas. Būt kur visiems sdu dviračiais pavažinėt ir kantoras tarnautajam a gyvyntajus tai vistiek veža keleivinė nemakamai, kam labai raijkia pre stalą susitikt su valdžiu, a teip tai viskū iš bibliotekas internautu galima užsakyt ir net pareiškimū padut dėl kiaulydės smarvės pre Svedasū.

  • Svėdasų Jadzė - to

   Iš tikro, tai smirdi pačios nekeisti apatiniai. Nauja valdžia rūpinasi ir užsakė apatinių pirkimą. Stok į eilę, pakeis tau apatinius, nustos smirdėti „kiaulydės“.

 2. manau,kad Anykščiuose pasikeis gyvenimas į gerąją pusę. Baikit pykčius ir dirbkite žmonėms bus daug rinkimų. Tik noriu paklausti ar nereikės kanceliarinių išlaidų, ar nesugedo dviračiai? Didelės sėkmės.

 3. Jaunieji politikai aktyviai leidžia tarybos narių darbą, už kurį bus apmokėta iš mokesčių mokėtojų biudžeto. Taigi, bet ne visi rajono gyventojai gali suderinti malonumą su darbu ir gauti iuž tai atlygį. Yra daug gyventojų, kuriems susisiekimas viešuoju transportu į darbo vietą vis dar yra problema dėl nepakankamos viešojo transporto infrastruktūros.
  Gal tarybos nariai gali paskatinti savivaldybę įrengti ir gyventojams viešo naudojimosi dviračių punktus, kuriais nors vasaros zesono laikotarpiu galėtų susisiekti nuo gyvenamosios vietos iki autobusų stoties ar net iki darbovietės, kurioje dirba.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.