Kombainams išleido kurą

Pastebėta dyzelino vagystė, vagišių grobis – 130 litrų.

Kovo 14 dieną, apie 12.00 valandą, pastebėta, kad Anykščių seniūnijos Šeimyniškių kaime įsibrauta į sandėlį. Iš sandėlyje stovėjusio vyrui priklausančio kombaino ,,MF 520“ išleista ir pavogta 80 litrų dyzelinio kuro ir pavogtas raktų rinkinys. Padaryta 250 eurų.

Iš tame pačiame sandėlyje stovėjusio ir kitam vyrui priklausančio kombaino ,,CLAAS MERCATOR 70“ pagrobta 50 litrų dyzelinio kuro. Padaryta 100 eurų turtinė žala. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

17 komentarų

 1. Zemes ukio masinoms skirta dyzelina reikia skiest vandeniu , jis tada netinkamas buna lengvom masinom ir jo tikrai nevogs , nes zinos kad naudos jokios nebus.

  • To Jurate

   As stebiuosi jūsų išmintimi .kuo toliau tuo išmintingiau kalbat .progresuojate

   • Aciu , su metais ateina gyvenimo patirtis , loginis mastymas , noras patart zmonem patarimais , kurie savo protu nesusigaudo .

    • o prie kuro bako nebandei primy….ti, kad vagys pagalvotų kad ten myža…, o ne kuras?

     • Jeigu cia jus man taikot , tai esat nepraustaburnis , be jokio issilavinimo zmogus, viesai atsiprasykit parasydamas ir atgailaudamas tai gal ir atleisiu.

  • kombainininkas

   as tai visai tik vandeni pilu, ir puikiai vaziuoja, o dizeli kaimynui parduodu leksusan sulipila,man kartai avizu atveza.

 2. Vergvaldžius buožina ,čia tik pradžia

 3. Cekava Zosė

  Mano dėdė sako-„jei kalytė nebūtų susimyžus, būtų kiškį pavijusi ir sugavusi“. Tai ir Jūratei gal su tuo praskiedimu, įpilant vandens panašiai gaunasi. Lai žmogėi taip geriau atroto…. jos valia skiesti.

 4. kai noresi sisiot atsistok ant galvos ir kentek mas netyce biski smegenims pades kas mazai tiketina panasu kat tokio daikto pas tamstu nelabai yra

  • Jus mane provokuojat veltis i kvailas diskusijas , as diskutuoju tik su labai protingais ir maziausiai du aukstuosius mokslus baigusiais zmonem ,kurie savo giliu protu prilygsta mano protui , kurio daug kas pavydetu , sunkiau man sekasi rast sau vyra , sukas apie mane daug , bet pamate kad neprilygsta mano protui patys pasisalina.

 5. Man atrodo Jūratė yra karvė kuri šika stačia

 6. kas gi gali prlykt karves intelektui

 7. JURATEI.O kam tau vyras.vyrams nereikalinga.nei kas, apie tave sukasi nei ką.

  • norisi išbandyt kaip tai veikia kai vienas prie kito traukia kaip magetas gelaaželę ir pritraukęs prlimpa ir nebenori atsitraukt. Čia pagal fizikos mokslos teoriją praktiškai išbandyti reikia. Sako kad susijungus dviem poliams lemputės akyse įsižiebia.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.