Kokias dovanas pasirinkti įvairaus amžiaus moterims?

Kai kuriems vyrams dovanų pasirinkimas moterims gali atrodyti kaip pokštas, tačiau daugelio žmonių galvoje vis kyla klausimas „ką padovanoti moteriai?“ Neretai net santuokoje dešimtmečius skaičiuojantys vyrai savo damai dovaną renka nelengvai.Geriausios dovanos moterims su Beta.lt – lengviausias būdas sužavėti! 

https://beta.lt/dovanos/dovanos-moterims.Kokios dovanos moteriai patinka, jau sakėme, priklauso nuo moters stiliaus, laisvalaikio užsiėmimų, lūkesčių ir konkrečių jų poreikių. Kas tinka aukoti ypatingo jubiliejaus-jubiliejaus proga?

Gimtadienis yra puiki šventė, kurią norite prisiminti ilgai! Taigi šia proga padovanokite savo mylimajai naują įspūdį ir patirtį, o tuomet gimtadienis tikrai bus nepakartojamas! Vaikams neabejotinai svarbiausia yra linksma ir nauja patirtis. Todėl geriausia dovana bus išrinkta atsižvelgiant į mergaitės pomėgį. Jei  patinka automobiliai, važiuokite kartingais, gal mergaitėms patinka žirgai? Dovanok arklį ar ponį kelioms valandoms! Vaikams viskas yra daug paprasčiau nei suaugusiems, nes suaugusieji dažnai sako, kad jiems „nieko nereikia“, jie „turi viską“ ir pan. 

 Moterims viena populiariausių dovanų yra masažas. Jei ieškote dovanų svarbiam jubiliejui, pateikiame keletą pasiūlymų: 18 metų yra labai svarbi šventė kiekvienam jaunam žmogui. Būtent per šį gimtadienį rekomenduojama dovanoti vairavimo pramogas. Juk kiekvienas 18-metis nori išbandyti prabangų automobilį. 

  • 20-mečio, taip pat ir 30-mečio proga puikus variantas bus geros e-dovanos, maloniai nustebins kuponas aktyvioms ar romantiškoms pramogoms, laikas sau. Tiks juokingos, linksmos ar itin moteriškos dovanos, pavyzdžiui, grožio procedūros, dovanų čekis drabužių, batų, aksesuarų parduotuvėje ir pan. 
  • 40-mečio proga dovanokite poilsį SPA, sanatorijoje, mat tokio amžiaus moterys linkusios daug dirbti, todėl kokybiškas poilsis bus puikus dėmesys damai. Taip pat šio jubiliejaus proga moteriai galite suteikti progą išbandyti šį tą nepatirto: skrydį oro balionu, šuolį parašiutu, vandenlentes, vandens motociklus, vandens batutų parką, jodinėjimą ar daugelį kitų aktyvių pramogų.
  • 50 metų sukaktis yra tada, kai vaikai yra nepriklausomi, o sukaktis išgyveno antrąjį jaunimą. Todėl tokiu atveju galite paaukoti skrydį oro balionu, įvairias degustacijas, ekskursijas, atsipalaidavimą dviems, prabangias vakarienes ir kt.
  • 60 proga taiklus pasirinkimas būtų su sveikata susijusios dovanos, pavyzdžiui, masažai, išsami sveikatos ištyrimo programa, kas vyresnei moteriai labai aktualu. Taip pat, žinoma, visada šaunus variantas yra kokybiškas poilsis sanatorijoje su sveikatinimo procedūromis.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.