Kiekvienas iš jūsų gali tapti Tuktuku!

Tokių keistų metų nepamena tėvai, nepamena net ir seneliai. Žmonės arba sėdi namuose, arba gatvėmis vaikšto su kaukėmis. Ir beveik niekur nekeliauja. Bijo viruso. Tačiau norinčių keliauti nesustabdysi, juk keliaujame ne tik lėktuvais, automobiliais ar dviračiais – daug toliau ir greičiau galime nukeliauti mintimis.

Asociacija „Aukštaitijos komunikacijos projektai“ ir nepelno siekianti organizacija Lietuvių informacijos ir kultūros sklaidos bendruomenė Airijoje sugalvojo, kaip susitikti lietuviams, kurie gyvena toli vieni nuo kitų, tačiau keliauti ir ko nors sužinoti nori.

Projekte „Literatūrinės Tuktuko kelionės“ pasakojame ne tik apie tai, kaip gyvena vaikai Airijoje ir Anykščiuose, kas mus jungia, bet ir stengsimės patys pakeliauti. Nors mintimis arba piešiniais. Taip, taip –
piešiniais. Skelbiame piešinių konkursą „Tuktukas keliauja“, kuriame galite piešti tai, kur buvote ar kur norite nukeliauti. Piešinius siųskite adresu: linas.ciapas@gmail.com. Gražiausi piešiniai ne tik bus apdovanoti labai tuktukiškais prizais, bet ir pateks į knygą, kurioje bus sudėti ir Airijoje gyvenančių mažųjų lietuvių darbai.

Kiekvienas iš jūsų gali tapti Tuktuku, kurio negali sulaikyti net ir virusas.

Asociacija „Aukštaitijos komunikacijos projektai“

Lietuvių informacijos ir kultūros sklaidos bendruomenė Airijoje

Projektą remia  Lietuvos  kultūros taryba

TUKTUKAS

Vardas: Tuktukas

Amžius: Kiek pievoje drugelių

Gyvenoji vieta: po žvaigždėmis

Hobis: Sužinoti viską, kas įdomu! Išbandyti viską, kas neįmanoma! Nukeliauti visur, kur nepasiekiama! Tyrinėti viską, kas pasislėpę!

Išsilavinimas: pasakiškas

Apie Tuktuką: nėra akmens, kurio Tuktukas nebūtų numetęs, nėra debesies,  kurio Tuktukas nebūtų nupūtęs, nėra balos, į kurią Tuktukas nebūtų įbridęs, nėra vėjo, kurio Tuktukas nebūtų nuvaikęs, nėra šalies, kurios Tuktukas nebūtų aplankęs.

Tuktuko rekvizitas: kepurė. Ji ypatinga ir nepaprasta, o ją puošia įvairiausios Tuktukui dovanotos dovanos ir daikčiukai, primenantys ypatingus jo nuotykius.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.