Keturi dzūkai ir vilnietis išgirs nuosprendį dėl anykštėno

Liepos 7 d. (ketvirtadienį) Panevėžio apygardos teismas skelbs nuosprendį baudžiamojoje byloje dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo, neteisėto laisvės atėmimo, palikimo be pagalbos, kai gresia pavojus žmogaus gyvybei, neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu, šaudmenimis, neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Keturi Dzūkijos gyventojai M. M.,A. S.,M., E. K. ir vilnietis V. Ž. yra kaltinami tuo, kad neva dėl skolų 2020 m. gruodį pagrobė anykštėną iš jam priklausančios sodybos, uždarė jį automobilio bagažinėje, nuvežė į vienam kaltinamųjų priklausančią sodybą Alytaus rajone. Ten jį beveik dvi paras spaudžiant 2 laipsnių šalčiui laikė surištą ir uždarytą ankštoje dėžėje, kuri stovėjo metalinėje cisternoje. Po to apvyniojo nukentėjusįjį lipnia plėvele, uždarė automobilio bagažinėje ir, nuvežę į Anykščių rajoną, paliko be pagalbos nuošalioje vietoje prie kelio. Nukentėjusiojo gyvybę išgelbėjo atsitiktinai pro šalį važiavę žmonės, kurie apie ant sniego gulintį surištą nukentėjusįjį pranešė Bendrajam pagalbos centrui.

NYKŠČIAI

Vienas komentaras

  1. už teisybę

    Iš kur žinoma, kad 4 dzūkai? Kodėl vilnietis nėra įvardintas kaip dzūkas? Vaidlonių romas vadinamas aukštaičiu, o Plateliuose gyvenantis jo brolis jau yra žemaitis?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.