Kęstutis Tubis: “Dėl „kurorto A“ parko šiek tiek gėda“

Pasibaigus rajono tarybos posėdžiui, meras Kęstutis Tubis perskaitė keletą informacijų. Viena iš jų – apie Anykščių miesto parko būklę. Pasakojimas buvo iliustruojamas nuotraukomis.

„Mes su vicemere aplankėm ir parodysiu, kaip atrodo parkas kurortinės teritorijos „kurorto A“ miesto parkas. Medžiai, kai yra pjaunama žolė, nubrozdinti tiek, kad gali grėsti medžio gyvybingumui, krūmai kaip atrodo. Vaikų sporto aikštelė nenaudojama, nes ten viskas išpaišyta. Vaikas, pralindęs per vamzdį, bus juodas. A. Krikščiūnas sakė, kad buvo vicemero pažadas vaizdo kamerą pastatyti, bet jis nebuvo įvykdytas, o kamerų ten būtinai reikia ne tik dėl vandalizmo, bet ir dėl saugumo. Situacija graudoka – teigiam, kad pasiekėm Druskininkų ar Birštono lygį, o parkas štai toks“, – tarybos nariams demonstruodamas nuotraukas kalbėjo meras.  

Galiausiai K. Tubis ėmė nebevynioti žodžių į vatą. „Parkas atrodo tragiškai. Žiūrėkit,  lovų kampuotis, fermų plokštė – ir mes kurortas? Tujos apgenėtos taip, kad vaikas išsidurs akis. Kaip jos dar gyvos, aš nesuprantu. Aš nežinau, kaip tokio stovio parkas gali būti, man šiek tiek gėda, kad parkas toks. Suprantu, kodėl Kultūros skyrius nenori miesto šventės rengti parke. Kolegos, kas turėsit laiko, patys praeikit, gaspadoriška akim pažvelkit“, – ragino K. Tubis.

Paklaustas, koks būtų pasiūlymas, K.Tubis atsakė, kad siūlo nieko nelaukiant bent dalimis tvarkyti. „Kai tik rasim lėšų, tuoj pat pradėkim  tvarkyti“, – sakė meras ir paragino lėšų parko tvarkymui numatyti ir kitų metų biudžete.

Beje, šią vasarą miesto parke turėtų būti gręžiamas mineralinio vandens gręžinys.

Linas Bitvinskas

26 komentarai

 1. Anykštėnas

  Gėda, kad kurortas tokį merą turi….

 2. Cha,cha,iki Birštono ir Druskininkų Anykščiams dar kaip iki kosmoso dešimt kartų.

 3. Teisingai meras kalba.

 4. gal geda kad toki mera kaip sigute turejo

  • Gerai,kad Meras mato natūraliai, kas dedasi parke. Vieta gera, tik reikia tikro šeimininko. Reikia dažniau pereiti pėstute ir vaizdas kitoks mieste bus,nei kabinete sėdėti.

 5. Parke kamerų gal ir reikėtų,bet veikiančių,ne tokių kaip krantinėj kitoj pusėj bažnyčios palei žvejų g. Gal keturios kameros ar daugiau,visos žiūri arba žemyn į žemę arba į dangų nukreiptos 🙂 ką ten stebi ?

 6. gerbkime lietuvių kalbą

  Ar vartotinas žodis „stovis“?
  Stovis – nevartotinas asmenų, daiktų ir reiškinių būklės reikšme, pvz.: sveikatos būklė, ne stovis; pastato būklė, ne stovis; mašinos techninė būklė, ne stovis. Dviguba klaida – kokiame stovyje, nevartotinas pats žodis, juo labiau jo vietininko forma, pvz.: Namas buvo gerame stovyje (= Namo būklė visai gera. Namas dar visai geras). Tokiame stovyje (= tokios būklės) ligonio išleisti negalime. Tėvus radome girtame
  stovyje (= girtus).

  • Apie kokią lietuvių kalbą šnekat, juk gerb, Tomilinas jau prisidėjo prie jos naikinimo, dabar trys papildomos raidės, paskui dar visa lenkų, slovakų, ir kitos abėcėlės prisidės. Tad mūsų seimūnų dėka pamirškit lietuvių kalbą.

   • Jokių papildomų raidžių abėcėlėje neatsirado. Atsipeikėk ir nerašinėk nesąmonių. Puiku, kad oficialiai leido naudoti papildomas raides pavrdžių rašyboje.

 7. reikia audito

  kurortinimui

 8. Parkų lankytoja

  Kai daroma „bile“, daroma atmestinai, ne kaip sau, ne savo šeimai ar draugams, ne savo miestui ar šaliai… Nejau taip nemylim SAVO miesto ir ne gerbiam nei savęs nei kitų!?
  Aš vis perklausiu draugų – o kur tas parkas? Man jis neasocijuojasi su parku. Mano supratimu parkai atrodo kitaip.

 9. Anykščiai-Vilnius

  Labai taikliai pastebėta – parką būtinai reikia tvarkyti, atnaujinti takelius ir tt, juk tokia graži vieta Anykščiuose.

 10. anykštėnas

  tai ar ne komunalinis tvarko parką,vykit lauk tą komunalinio gyvačių lizdą,gal mieste tvarkos daugiau atsirastų

 11. Porą kartų rašiau buvusiam merui ( ir asmeniškai) , kad baisus apsileidimas toks parkas. Atsakymo jokio!!!!. Nors vidury esančius krūmus išvalytų nuo šiūkšlių.
  Pagarba naujam merui, kad mato, pastebi, ko negalima atidėlioti, nereikalamjant didelių pinigų.

 12. tubio pakalikai dvasios ubagai , ir paneigti niekas negales . seniai bobos patylekit.

  • nu taip. senasi meras ne idiotas, uždyka ir kojos nekels ne į savo parką, kai turi ką puoselėti šalia savo namų 🙂
   Čia, šitame parke šeiminikauja skersų vėjų bendruomenė su liberalia politika.

  • Pogrindyje mėslitos diriką aptarnauji?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.