Karolinos Petronytės meninių darbų paroda „Ieškau savęs“

Surdegio bibliotekoje kovo mėnesį eksponuojama kraštietės Karolinos Petronytės meninių darbų paroda. Karolinai 20 metų. Menais mergina domisi nuo pat vaikystės.

    Kaip pasakoja pati Karolina: „ Menais domiuosi nuo mažens. Mokykloje labiausiai laukdavau dailės pamokų, o po pamokų keramikos būrelio. Vyresnėse klasėse pradėjau važinėti į Panevėžio moksleivių namus. Lankiau keramikos, dailės, pynimo iš vytelių būrelius. Šiais metais pradėjau lankyti siuvimo būrelį. Keramikoje labiausiai patinka lipdyti indelius, lėkštutes ir ant jų atspausti įvairius raštus. Jiems išdegus, padengiu gražiausių spalvų glazūra.  Vasarą buvau keramikos stovykloje, susipažinau su raugo keramikos degimu. Išmokau dirbti su naujomis technikomis. Dailėje labiausiai patinka piešti gėles, įvairiausių formų ir spalvų žiedus, dažniausiai piešiu su guašu ar akvarele. Pynimo būrelyje pinu įvairių didžių krepšelius, pintines iš vytelių ir pluošto. Kiekvieną kartą vis noriu išbandyti ką nors naujo ir gilinti savo žinias meno srityje.“

   Parodoje eksponuojami piešiniai, vėlimo, keramikos ir pynimo iš vytelių darbai. O šiuo metu Karolina dar mokosi ir floristikos meno.

   Mielai kviečiame apsilankyti Surdegio bibliotekoje ir pasigrožėti nuostabiais šios talentingos merginos darbais.

Surdegio filialo bibliotekininkė Rita Liutkevičiūtė

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.