Kalnų slidinėjimo sporto klubas “Kalitos kalnas” kviečia

Kalnų slidinėjimo sporto klubas “Kalitos kalnas” kviečia 1-12 klasių moksleivius į treniruotes pagal NVŠ programą (nemokamai).

 • išmoksite slidinėti slidėmis* nuo kalno;
 • dalyvausite varžybose ir šventėse;
 • parengiamosios treniruotės sporto salėje;
 • išvykos į Druskininkų “Snow areną”;
 • išbandysite skandinaviškus paspirtukus “Kickbike”;

*aprūpiname kalnų slidėmis;

Klubas vykdo projektą kartu su kalnų slidinėjimo klubu „Snow bees“, SNOW arena, LNSA, Sporto rėmimo fondu, taigi nereikės laukti žiemos –  vyksime į Druskininkus slidinėti jau artimiausiu metu

Informacija telefonu 8 611 39181,

registracija el.paštu: kalitoskalnas@gmail.com

iki 2021-09-11 dienos

4 komentarai

 1. Kalnų slidinėjimo klubas,o nuotrauka lygumų slidinėjimo? Bet jau reklamą atidirbtumėt iki galo

 2. skelbimas yra daliani klaidinantis dėl treniruočių „nemokamai“. Tiksliau turėtų būti, kad pasirinkusiems siūlomą NVŠ programa mokestis už treniruotes kompensuojamas iš programos finasavimo lėšų pagal sutartį, kuria pasirašo moksleivio tėvai , globotojai arba pats moksleivis, sulaukęs atitinkamo amžiaus. Jeigu vaikas bus pasirinkęs kitą NVŠ programą (pvz. šokius ar informatikos būrelį), tai treniruočių nemokamai tikraiusiai negalės lankyti.

  • Lanko baseiną nvs 5eur mokame nieko nėra nemokamai aišku geriau 5 eur nei virš 30

   • Pastabėlė

    taip. kitą paslaugų dalį kompensuoja ES, skirdama LT lėšų dėl neformalaus vaikų švietimo paslaugų plėtros ir prieinamumo gerinimo.
    Aišku paslaugos teikėjas gali nustatyti aukštesnę paslaugų kainą negu skiriama iš dotacijos lėšų ir tėvai arba vaikai moka šį paslaugos kainos skirtumą.
    Yra paslaugų teikėjų,kurie teikia paslaugą vaikams už tą kainą, kuri dotuojama iš biudžeto (apie 15 eur, kaip skelbia Švietimo ir sporto ministerija) ir papildomai vaikams ir jų tėvams užsiėmimai pagal NVŠ programą nekainuoja.
    Reikia tuo DŽIAUGTIS!!!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.