Kalno gatvėje ruošiamasi statyboms

Anykščių miesto Kalno gatvėje ruošiamasi statyti prekybos centrą „Maximą“.

Redakcijos žiniomis, ketvirtadienį į Anykščius turėtų atvykti prekybos centro atstovai, kurie vietoje susipažins su teritorija. Prekybos centrą numatoma statyti ten, kuria anykštėnai žino kaip ūkininkų turgų. Pastarasis jau turbūt daugiau kaip 10 metų neveikia.

Anykščiuose „Maxima“ veikia buvusios universalinės parduotuvės vietoje. Nuotraukoje – 2019 m. šis prekybos centras rengė turą per Lietuvą, kurio pirmasis taškas ir buvo Anykščiai.

NYKŠČIAI

22 komentarai

 1. gal prie profkes pastatykit kokia parduotuve ,nors maisto ,kodel siu kaimu zmones skriaudziami ir zeminami

 2. Kur bus Lidl?

 3. Jo, o koks dabartinio mero nuopelnas. Verslas ateina ir tiek. Maxima pirkėjans nepatigi po 3 aukštus, todėl ir stato. Meras juk žadėjo pats daugiabutį pastatyti, kur tas namas.

 4. O kur Lidl kur prieš rinkimus žadėjo🤔

 5. Nebedejuokit

  Jei stato gigantus nusenusiam miestely ,vadinasi šunauja turi pinigų ! Mokesčius reikia kelt ,energija ir t.t nes ubagams užtektų vienos – dviejų krautuvių o ne ant kiekvieno kampo ! Nedejuokit ,kad neturit pinigu !

 6. o kur lidlas?

  Tikrai ne maximos Anyksciai tikejosi. O sita iliustracija su pakelta galva, kaip susijusi su maxima?

 7. Keista nuotrauka , kuo susijusi su maxima

  • Nuotraukoje vieninteliai Anyksciu darbdaviai. Daugiau Anyksciuose darbo nera. Kurortiniai Moletai sugebejo rimta fabrika pastatyt. Ir nemanau, kad del to Moletai nuvertes, kaip kurortas. O zmonems daug darbo vietu sukurta.

 8. Jie jau ruosias 5m,senai Mandrus Puodus isvijo ir stovi vaiduoklis,cia kas ,obelai reklama,akciju gal gavo,ta vidury jau spejo pasent per tiek laiko

 9. gyventojas.

  ar ne gėda? buvo žadėta prieš anuos rinkimus ,kad bus parduotuvė prie policijos ,o dabar bus statoma ,kur randasi dvi parduotuvės,o užupiečiams šnipštas. Gerai,kad nelaimėjo rinkimų buvusieji.

 10. Vietoje 2 mažų maximų geriau pastatytų 1 Maxima XXX. O tai centre vietoje akcinių prekių dažniausiai tik tušti tarpai lentynose ir pats prekių asortimentas skurdus.

 11. Kur LIDL? Maximos uztenka ir vienos.

 12. Ar negana tų maximų, o kur mūsų smulkusis verslas ? Vien tik smulkių įmonių egzistavimas ir įtraukimas į smulkiąją veiklą visų žmonių gali duoti didžiausią naudą visiems, o ne tokie prekybų centrai.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.