KAKĖ MAKĖ IR PIŽAMŲ VAKARĖLIS – ANYKŠČIUOSE

Naujas, nuotykių ir magijos kupinas spektaklis „Kakė Makė ir pižamų vakarėlis“ gruodžio 8 dieną 13 valandą atvyksta į Anykščius. Raginame paskubėti bilietus iki spalio 6 dienos įsigyti 3 eurais pigiau!!!

VAIDINA

Naujas, nuotykių kupinas spektaklis „Kakė Makė ir pižamų vakarėlis“ tik DOMINO teatre!

Gerbiami keleiviai, sveiki atvykę į magišką miego traukinį! Tiesa, mes traukinyje tikrai nesiruošiame miegoti – kartu keliausime į patį smagiausią, labiausiai pašėlusį, juoko, dainų ir magijos kupiną PIŽAMŲ VAKARĖLĮ! Tad pasipuoškite savo gražiausiomis miego pižamomis ir ruoškitės nepamirštamai, nuotykių ir atradimų kupinai kelionei.

Jums turbūt labai smalsu, o kas gi keliaus kartu? Kelionės metu jus linksmins Netvarkos Nykštukas ir Mucis, visus vėluojančius keleivius pasitiks ir draugiškai pabars Traukinio palydovė. O kur gi Kakė Makė ir Tėtis? Ahaaaa, būtent jie ir vėluoja! Bet būkite ramūs, kadangi tai magiškas traukinys, jį galima sustabdyti ir vėluojančių palaukti. Nes koks gi vakarėlis be Kakės Makės? Kokie gi nuotykiai be jos geriausių draugų?!

Ojojoj! Kol nepamiršome priminti… O traukinio bilietus jau nusipirkote?

Spektaklis „Kakė Makė ir pižamų vakarėlis“ pastatytas pagal Linos Žutautės knygeles „Kakė Makė ir magiška kelionė,  „Kakė Makė ir draugystės šluota“, „Kakė Makė ir katinas vienai savaitei“ bei „Netvarkos Nykštukas ir netikėtas svečias“.

  • Kam skirtas

Visiems, mėgstantiems magiškas keliones ir pašėlusius pižamų vakarėlius

  • Trukmė

50 min. (be pertraukos)

  • Rekomenduojamas amžius

Nuo 1,5 m. iki 8 metų

  • Ar vaikai įleidžiami nemokamai

Iki 1 metų

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.