K.Tubis keičia savivaldybės atmosferą

Pažadėjęs, kad išrinktas meru stengsis, jog savivaldybės veikla būtų efektyvi, skaidri ir vieša, Kęstutis Tubis imasi pirmų žingsnių.

Pirmiausia Anykščių savivaldybės Kontrolės ir audito tarnybai bei administracijos Audito skyriui suteikta galimybė prieiti prie visų savivaldybės dokumentų.

„Dabar savivaldybės kontroliuojančios institucijos galės prieiti ir peržiūrėti visus dokumentus, mero potvarkius, kas buvo uždrausta prie ankstesnių vadovų (administracijai vadovavo Ligita Kuliešaitė, o jos pavaduotoja buvo Veneta Veršulytė). Tai leis laiku pamatyti, kur gali kilti krizinės situacijos, ir laiku į jas reaguoti“, – šį sprendimą aiškino K.Tubis.

NYKŠČIAI

10 komentarų

 1. jeigu tie tarnautojai veiks nešališkai….

 2. Nei pridėsi, nei atimsi ! :)

  Atrodo, kad Anykščių rajone vyksta senų bezdalų pravėdinimo procesas. 🙂 Ir tai yra gerai.:)

 3. kokiu durnu reik būt, kad taip sakyt? Vidaus audito skyriui, veikiančiam biudžetinėj įstaigoj, visi dokumentai pateikiami, negali būt kitaip.

 4. Čia panašiai kaip Tarybiniais Sovietiniais laikais L.Brežnevas besikankinantis nuo alkoholio potraukio, sugalvojo keisti atmosferą šalyje ir degtinę parduoti normuotai pagal talonus, taip ir dabartinis nuteistasis bando savo potraukį slėpti uždrausdamas vogti visiems !
  Klausimas tik ar visi savivaldybėje vogė, ar tik vienas ?
  Kam čia ta pompastika, kai ir taip Auditui prie dokumentų priėjimas nebuvo niekada ribojamas ? Kokias čia intrigas kuria ’’skaidrusis’’ ?

  • nei prie Lavonido Iljičiaus Brežnevo, nei prie Černenkos, nei prie Andropovo jokių talonų degtinei nebuvo.Prie Andropovo dar atsirado nauja,pigesnė ir buvo praminta „andropovska“

  • Yamsta, gal dirbi savivaldybėje ir padai dega dėl tokio potvarkio? Nes kitaip tokio piktumo nepaaiškinsi 🙂

 5. Už tat ir užsakė visoms ponioms triusikus ? Kožnu dienu lieps paskeist, kad atmasfėra but gera viduj ?

 6. Alfridūkas eilėj

  lauke kadu pasbučiuot su sava korešu galės ? Meilas negalma draust ! Sveikinam vysas Kalukiečiu rajonas !

 7. ne visai taip

  panaikindamas privalomą tarnybų specialistų registraciją prieinant prie savivivaldybės dokumentų galimai sumažina institucijos saugumą bei sudaro prielaidą informacijos nutekinimui be išliekamųjų požymių.

 8. Atsiprašau už klaida „Tamsta“

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.