Anykštėnas Juozas Ratautas sureagavo į biuvetės Anykščių parke projektus. pasak jo, pusiau ar visai nereikalingų statinių, kainavusių milijonus, jau turime. Publikuojame jo nuomonę.
Milijonas – kai kam nusispjaut, tik ne tiems, kas jį uždirbo. Reikia naudos skaičiavimų, investicijos grąžos perspektyvų. Nepakanka filosofinių diskusijų: kaip bus smagu iškasus mineralinio vandens šulinį ir pastačius biuvetę miesto parke.
Kita vertus, šis brangiai kainuojantis statinys negali būti prioritetų sąraše pirmuoju numeriu, kai gatvėse lopas ant lopo, lėšų stygius Meno mokykloje, kai nėra pinigų kelionei į Dainų šventę…
Pusiau ar visai nereikalingų statinių, kainavusių milijonus, jau turime. P. s. Nuotraukoje įstabus mineralinio vandens gręžinys, galintis tapti Anykščių ikona. Troškuliui numalšinti rinkčiausi antrąjį variantą. Vanduo tradiciniame lietuviškame šulinyje ir sveikesnis, ir nieko nekainuoja.
Juozas Ratautas
Kas mėgstat sūrų mineralinį vandenį, nepatingėkit nueiti į SPA. Kam reikalingas antras gręžinys už milijoną?
vien nesąmonės ir kvailystės
statykit, statykit mineralinio biuvetę. Iš Moletų važiuos gamybininkai nusipirkt, kad kojas po darbo pamirkytų, sveikatą atgautų….
Neklausykite ką mokslinis agronomas postringauja, visą gyvenimą funkcionierium buvęs, nieko nesukuręs, prie tuometinės valdžios alų gėręs ir tarybinę planinę ekonomiką už stalo sapnavęs.
Tau iki šito mokslinio agronomo, kaip iki menulio. Pagarba Ratautui!
Tai ką jūs su ponu agronomu iš to mėnulio šviesos apšviečiate ant Anykščių, kad visi politiniai jūsų favoritai tik kolūkinį valdymo metodą taiko ir semia iš aruodo be saiko kol patys prie jo sėdi, bet nedirba, kad pririnktų tuos aruodus šviežio derliaus.
Vanduo iš šulinio sveikesnis, nes jis užterštas nitratais, streptokokais ir žarninėmis lazdelėmis? Turėkime sveiko proto ir pripažinkime, kad šiais laikais gerti vandenį iš šulinio yra tas pats kaip tuštintis duobėje. Tai senų, sunkių laikų palikimas, kurio bet kuris sveikas žmogus nori atsikratyti.
Gerk destiliuotą vandenį, jei bijai iš patikimo šulinio.
Tai kada vadinami ”sveikais” žmonės, valdantys rajoną ir viešųjų paslaugų infrastruktūrą, siekiantis kurorto statuso panaikins tas viešasias ivietes su skyle tuštinimuisi į duobę ir pastays vietoje jų XXIa civilizuotam žmogui tinkamus tuoletus? Ar dėl viešųjų tuoletų staybų ir įrengimo poreikio mūsų rajono politikai, valdžios įstaigų ir institucijų tarnautojai nemato poreikio kaip visuomenės sveikatos ir higienos normų reikalvimų atitikties ir krašto kultūros lygmens pakeitimo. Vardan ko tada lenda į politiką ir veržiasi į valdžią?