Juozas Ratautas: „.Partijų pirmiesiems sekretoriams būtina suaktyvinti propagandinį- agitacinį darbą“

Anykštėnas Juozas Ratautas susirūpinęs vangia rinkimine kova. Jis dalina patarimus, kaip geriau finišuoti rinkimuose. Publikuojame.

Aštrių pojūčių mėgėjams kaip ir nėra kas veikti. Rinkiminė kampanija nuobodi, vangi, be emocijų ir dramų. Negirdėt, kad konkurentai būtų susipykę, apsidraskę, pavieniai ar grupelėmis susipjovę…

Partijų agitatoriai į namus, butus ir sodybas ateina nepasiruošę, nemoka pristatyti savo favoritų vertingųjų savybių, debatuose pretendentai į mero postą dejuoja, teisinasi, apvaliomis frazėmis užglaisto savo ne kompetenciją bei žinių trūkumą. Kai be priežiūros paliktuose stenduose su kandidatų atvaizdais vėjas nupučia kokį plakatą, niekas jo neatnaujina. Vienas 3 paras voliojosi baloje- nebuvo kam pakelti ir, tik einant ketvirtai parai, pretendento abrozdėlis grįžo į nuolatinę kabėjimo vietą.

Programos surašytos „ant durniaus“. Meras ir vicemeras, naudojasi dominuojančia padėtimi ir, nustūmę šonan tiesiogiai pagal pareigas atsakingas administracijos vadoves, lanko seniūnijas, susitinka su seniūnaičiais, senelių namų gyventojais, tokiu būdu mažindami savo konkurentų šansus.

Partijų pirmiesiems sekretoriams būtina suaktyvinti propagandinį- agitacinį darbą kolektyvuose, organizuoti aktyvistų mokymus, sustiprinti rinkimams skirtų stendų apsaugą. Suformuokite grupeles iš patikimų asmenų, kurie prižiūrėtų, kad meras ir vicis ne tik nesinaudotų administraciniais resursais, bet ir tokios regimybės nesudarytų. Normalioms, žmonėms suprantamoms ir atsakingoms programoms parengti užsakykite studijas.

Visų partijų kandidatai, stenkitės! Aktyvuokite paskutinius gebėjimų likučius!

Juozas Ratautas

2 komentarai

  1. Teisus Juozai, partijos išsikvėpė, per ilgai valdžioj tos pačios, galvoja, kad ir taip laimės, meras su visiu jau sutarę, kaip postus dalinsis

  2. šitam kaimelyje

    yra politinių partijų? Ir politikų yra?
    Yra kelios chebritės labai norinčios prie lovio.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.