Juozas Ratautas: „Nejuokinga“

Anykštėnas Juozas Ratautas klausia, kodėl turėdama netgi perteklinius žmogiškuosius resursus savivaldybė tesugeba sukurti chaosą ir keistus ekonominius sprendimus. Publikuojame jo nuomonę.

Bėda ta, kad nežiūrint į turimus didelius, netgi perteklinius žmogiškuosius resursus, savivaldybė nesugeba įvertinti jos aplinkoje esančių turistams teikiamų paslaugų paklausą bei pasiūlą. Ir jų vertę. Stebimas tikras chaosas.

Pavyzdžiui, rinkoje perkama paslauga, kurią privalo teikti pati savivaldybė ar jos įstaigos. Ką duos kažkieno už biudžeto pinigus surastos 25 šeimos (???), kurios nakčiai bus apgyvendintos Anykščiuose ar rajone? Koks šio keisto sprendimo ekonominis efektas, jeigu to siekiama? Ir ar šią paslaugą galima vadinti viešąja, už kurią mokami mokesčių mokėtojų pinigai? Kodėl ji nėra komercinė arba kodėl jos neteikia Turizmo ir verslo informacinis centras, kuriai pagal atliekamas funkcijas priklauso? Pinigų švaistymas, akurat.

Ši istorija man primena jau atsitikusią praeitos kadencijos valdžioje, kai vienas iš rajono vadovų pasigyrė, jog už, berods, 10 tūkst. užsakė TVIC-ui sukurti verslo subjektų duomenų bazę. Nejuokinga.

Juozas Ratautas

6 komentarai

  1. o man juokinga žiūrėti į tuos pinigų tratintojus.

  2. Tai kaip p. Juozas žiūri į savo favoritus-valstiečius, kurie tokias biliberdas daro, neskelbdami konkurso viešųjų paslaugų perdavimui iš savivaldybės valdomos, merinčios įstaigos nevyriausybinėms, ne pelno siekiančioms organizacijoms, kurios užsiima arba gali užsiimti pagal savo veiklos įstatus tokia veikla?

  3. Sena partinių praktika – užsakomas valdiškas projektas už valdiškus pinigus, o reklama daroma partijai. Nieko naujo.

  4. Šios aferos sumanytoją meras turi per valandą atleisti iš darbo, jei nori išsaugoti savo reputaciją.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.