Juozas Ratautas: „Dvi valdžios žinutės visuomenei“

Anykštėnas Juozas Ratautas stebisi, kad po neeilinio audito valdžios atstovai nematė reikalo perkalbėti Sonatą Veršelienę neišeiti iš darbo. Publikuojame jo nuomonę.

Ar garbingos žaidimo taisyklės galioja tik verslui? Klausimas kyla stebint mūsų valdžios elgesį ir sprendimus. Gal ir galima suprasti neeilinio audito „Bangenyje“ reikalingumą, visgi nepalyginamai sunkiau pateisinti tai, kas įvyko po to. Anykštėnams iš valdžios kabinetų buvo išsiųstos 2 žinutės: viena bloga, kita – ne visai.

Nelengva žmogiškai priimti tai, jog audito metu „nieko baisaus“ neaptikus, rajono vadovai nerado reikalo paprašyti toliau darbuotis kandidatei į merus, „Bangenio“ įstaigos vadovei Sonatai Veršelienei. Neparaginta likti, nepadrąsinta, nepažadėta kolegiška parama žmogui, kuris sėkmingai vadovavo įstaigai beveik 20 metų.

Kita vertus, tenka pasidžiaugti, jog Sonatai nebuvo sumodeliuotas dr. Audriaus Vasiliausko likimas. Ko gerošiai istorijai tiktų rusiškas saldofoniškas posakis“ „Karas karu, o pietūs – pagal grafiką“. Darbas darbu, o interesai pagal kitas taisykles.

Juozas Ratautas

6 komentarai

 1. Meras dainuoja:

  Neišeik neišeik tu iš darbo,
  Nepaliki tu mūsų vienų!
  Be tavęs vakarai bus nuobodūs,
  Nebeliks tam Bangenyje bangų…

 2. Koks Juozo tikslas advokatauti kandidatei į merus? Pilkosios technologijos? Iš straipsnio atrodo, kad Juozas kalbėjosi su kandidate ir išsiaiškino kaip su ja buvo kalbėta, ar buvo paraginta ir t.t. Labai abejoju, kad kandidatė dalinasi savo asmeniniais įspūdžiais su tūlu Juozu.

 3. Juozai, išmok skaičiuoti

  Dirba Bangenyje nuo 2009 metų. Ar dabar jau 2029 ieji ?

 4. Obelevicius su Ziogeliu jau dreba???

 5. Plaukė Žąselė per baseinėlį
  Ne viena plaukė –
  ir Antanėlis.
  Gir-gir gar-gar…

  Ejo mergelė į politiką
  O pa pa, o čia čia.
  Jos kitoj pusėj upės-
  būrys savųjų laukė…
  O pa pa, o čia čia.

  Ne viena ėjo-
  ir bernužėliai
  o cha-cha, o cha-cha.
  Kvietė į būrį ir Antanėlis
  O pa pa, o čia čia.

 6. ar tikrai dreba kinkos? Jie gi nenugalimi

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.