Juozas Ratautas apie mero patarėjo atleidimą

Anykštėnas Juozas Ratautas vertina įvykius rajone. Publikuojame jo nuomonę.

Mero patarėjo (Laimo Fergizo) atleidimo iš pareigų būdą nesunku prilyginti prie žiauraus elgesio su žmonėmis.

Laimui per valandą liepta susirinkti žaislus ir dingti. Įgaliojimų meras gal ir neviršijo, įstatymų taip pat nepažeidė, tačiau paprasto kolegiško žmoniškumo labai pritrūko. Netiko, nepatiko ar pasibaigė naudingumo terminas – ir von! Nekaip kvepia…

Juozas Ratautas

18 komentarų

 1. Ratautas taip visą šitą Laimio atleidimo procedūrą aprašo, lyg tai pats būtų šalia stovėjęs ir savo akimis matęs, savo ausimis girdėjęs. Tai kodėl gi ginti Laimiuko kaip Pavlikas Morozovas nepuolė? Taip elgiantis juk sėbru galima tapti! A ja jai…

 2. Juozai! Turi suprasti,kad ne Tubiui labai nepatiko Fergizo darbas,bet labiausiai Fergizas nepatiko dviem storoms ponioms sėdinčioms šalia Tubio.

  • Yra skirtumas kur laižyti, o kur čiulpti ? TSKP Komunizme kažkas visada aukojamas, bet visada atgimstama naujais daigais…Deja, bet šis rajono komunizmo pašlemėkas atgims garstyčiomis ir krienais ?

 3. Komunystas komunystą pjauna

 4. Manau, kad tai jau tampa bloga tradicija rajono valdžioje tokie atleidinėjimai. prisiminkim praeitą kadenciją. Politikai rodo, kad žmogus yra niekas po rinkimų, kai jie įgauna valdžią. O tai kur deklaruotas viešumas, demokratija, plačios pažiūros dingsta???.

  • Čia apie Andrukaitienė ir Repeškienės atleidimą? Labiausiai nepatiko, kad kelis metus visokiuose renginiuose prikaišiojo Repeškienei, kad ji daug išeitinių ir atostoginių pasiėmė.

 5. Netikiu Ratautu Galima pamodeliuoti darbuotojo atleidimą.Prieš savaitę meras pakvietė Laimą ir paaiškino , kad artimiausiu laiku ruošiuosi daryti darbuotojų rokiruotę. Adm. direktorė ir vicemerė man prašo tave atleisti. Aš tau pretenzijų dėl darbo neturiu. Ačiū už pagalbą rinkimų metu. Į patarėjo postą jau esu numatęs darbuotoją. Tau siūlau padirbėti x. skyriuoje. Arba Dabar jokio posto pasiūlyti neturiu, todėl po kurio laiko susitiksime .Dabar atostogauk. Jei prisijungsi prie Valstiečių partijos, tikėkis geros rekomendacijos.
  Po savaitės pranešė, kad parašė reikiamus dokumentus, kad išsiskiriame abipusiu susitarimu. Pasirašyk. Dėkojame už darbą , linkime gerų atostogų, iki greito susitikimo. Ši knyga primins darbą savivaldybėje. Sek pranešimus, dalyvauk konkursuose. Tikiuosi pagalbos ir sekančiuose rinkimuose. Linkėjimai mamai. Atsisveikinu, skubu , nes ruošiuosi į Uteną.

  T

  • Kitoks scenarijus

   TSKP partija aukščiau visko, net Stalinas pabrėžė tai – žmonės nesvarbu, svarbu pasiekti partijos tikslai. Tikslas buvo vienintelis – suagituoti kuo daugiau bobučių balsų prieš rinkimus partijai paremti, veiklą atliko, pasidžiaugė patarėjo pareigomis, galima ir atleisti ! (J.Stalinas suteiktų dar ir atostogas į Sibiro gulagus už tokią gerą tarnybą..)

  • O buvo taip – pakvietė ryte ir pasakė, kad nuo šiandien nebedirbi. Viskas. Nei knygų, nei padėkų, nei kalbų apie naujus darbuotojus.

 6. kodėl ponas J.R. neanalizuoja dėl ko buvu pasirinkta nauja patarėja, paleidus politinio poilsio rinkimų štabo vedlį?

 7. Peržiūrėjau tiesioginę tranzliaciją kur kultūrininkai sodina ąžuoliuką. Kiek žinau Laimas ir pradėjo tranzliuoti renginius. Kaip matome Laimas dirbo neilgai, bet jo pavyzdys užkrečiamas. Tikiuosi, kad ims renginius tranzliuoti ir biblioteka ir muziejus, ir tt

 8. Iš to viso darytina išvada, kad savivaldybės administracijos darbuotojos anonimiškai šmeižė patarėją ir pačios merui suko galvą, kad jis prie tokios puikios komandos netinka. Gaila, kad dėl neišsilavinusių žmonių intrigų Anykščiuose negali įsitvirtinti gabūs jaunuoliai.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.