Jovaiša su Tomilinu – už lyčiai neutralią partnerystę

Seimas po pateikimo pritarė visuomenę skaldančiam valdančiųjų parengtam Civilinės sąjungos įstatymo projektui. Įstatymo projektas buvo registruotas tik vakar vakare, visuomenė ir patys Seimo nariai vargiai beturėjo laiko su juo susipažinti, o priimtas ryte ne tik konservatorių ir liberalų balsais, bet ženkliai jį palaikant socialdemokratams ir frakcijai “Vardan Lietuvos”.   

Projektą, kurio esmė leisti sudaryti sąjungas ir homoseksualiems žmonėms (vadinamos LGBTQ bendruomenės atstovams), Seime pristatė skandalingu elgesiu bažnyčioje išgarsėjusi konservatorė Jurgita Sejonienė.  „Projekto nuostatos reglamentuoja bendrą gyvenimą nesusituokus tiek vyro ir moters bendram gyvenimui, tiek tos pačios lyties asmenų. Tai yra lyčiai neutralus projektas“, – aiškino J.Sejonienė.

Šį įstatymą kritikavo opozicija, sakykim, Seimo „darbietis“ Aidas Gedvilas teigė, kad Civilinės sąjungos projektas yra stumiamas ir nereikalingas, aktualus tik saujelei žmonių, yra nevertas tautos priešinimo.

Vis dėlto už balsavo 70 Seimo narių, prieš buvo 49, o 6 susilaikė.

Balsais šį įstatymą parėmė opozicija, ypač socialdemokratai (7 balsai) ir   Demokratų frakcija „Vardan Lietuvos“(5 balsai). Opozicinių „darbiečių“, „valstiečių“, Lietuvos regionų frakcijos atstovai balsavo arba prieš, arba susilaikė.

Anykščiuose išrinktas „Vardan Lietuvos“ narys Tomas Tomilinas ir Anykščiuose gyvenantis konservatorius Sergejus Jovaiša buvo vieningi – abu balsavo už projektą, kuris leis įteisinti ir homoseksualių asmenų partnerystę.

Linas BITVINSKAS


27 komentarai

 1. Valio mūsų mūsų seimo nariams.Dabar tegul ženyjasi Jovaišas su Tomilinu.O ko gi ne gražu būtų.Ir reklama užtikrinta.

 2. Aš irgi už santykius su vienos lyties partneriais.

 3. Išpirks visus masturbatorius

 4. Ateis laikas kaip pedofilija mada Europos bus .Šitie padarai gal abu gyvena ??

  • Toks gudrus, kad neskiri kur pedofilija.. O kur ne.. Tu koloniją padaras didžiausias su savo psichiškai nesveikais komentarais. Galvok.. Nes tavęs laukia tikra kolonija siberijoj, kur išvežti ukrainiečiai kaip prie stalino žudiko…

 5. VALIO !!! Daugiau iškrypėlių bus…

 6. Netolima ateitis šitiems dviem

  Tuoj gimdys abu ? Jau lenda straubliukai abiems .

 7. Zosė de la' Antosė :)

  Kodėl Seimas lenda kur jam nereikia? Tegu Lietuva tai išsprendžia referendumu. Kaip Vengrija.

 8. Ačiū Serioga, nepavedei medziotoju

 9. beveik iš Anykščių

  Tomai, juk tu patekai į seimo narius tik palaikomas A. Bauros. Rinkėjai tikėjosi, jog tu palaikysi ir partiją ir jos programą. Kai taip elgiesi, tu tikrai daugiau į seimą nepateksi su savo dabartiniu ir požiūriu ir veikla. Mes vietose jau turime nuomonę apie tave.

 10. o kada bus galima ženytis su šunim, kate, karve, avim ir t.t . su gyvūnais, juk šitų žmonių irgi pažeidžiamos teisės

 11. Šie Seimo nariai neatstovauja Anykščių rinkėjų nuostatų. Nerengė jokių konsultacijų su savo rinkėjais. Neverti būti mūsų atstovais. Daugiau niekada už tokius nebalsuosiuom.

 12. Šie Seimo nariai neatstovauja Anykščių rinkėjų nuostatų. Nerengė jokių konsultacijų su savo rinkėjais. Neverti būti mūsų atstovais. Daugiau niekada už tokius nebalsuosim.

 13. Šitie ,kas jie ?

  Tampomi už virvytes pajacai.

 14. … kada jų vestuvės. Ir kuris gi bus su suknele.
  Nuotrauka išgarsintų Anykščius pasaulyje.
  O seime bučiuojatės šykinyke ?

 15. Įdomu kuris kuri dulkina ???

 16. Ar šitie du „naujovių mėgėjai“ atsiklausė anykštėnų? Aišku, kad ne. Apgailėtini menkystos.

 17. Kodėl teisybę trina, kad gauna už homoseksuolumo reklamavimą organizacija gauna milijonus

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.