JONINIŲ SUPERFIESTA Anykščiuose!

Birželio 23 d., penktadienį, 18 val. SUPERFIESTA atvyksta į Anykščių Dainuvos slėnį!

Programoje dalyvauja duetas IRŪNA IR MARIUS, nuotaikingieji ORESTAS IR DŽILDA VAIGAUSKAI, Kelias į žvaigždes dalyvis MINO, charizmatiškoji AUŠRINĖ, unikalaus balso savininkas IGORIS JARMOLENKA, bei energija trykštanti grupė ZYGGA

Jūsų taip pat lauks daugybė pramogų, skanūs patiekalai ir gaivūs gėrimai.

Artėjant renginio dienai bilietai brangs.

Bilietus platina Anykščiuose: parduotuvė „Techasas“ (Dariaus ir Girėno g. 7, tel.  8 698 10468), picerija „Uno Pica“ (Vilniaus g. 53, tel. 8 635 11155)

Internete: Elektroninė sistema Paysera Tickets

Vaikiškus bilietus (5-9m.) įsigyti galima fizinėse bilietų platinimo vietose arba renginio vietoje. Vaikams iki 5 m. įėjimas nemokamas (lydint tėvams arba globėjams). Prie įėjimo bus prašoma pateikti amžių patvirtinantį dokumentą.

Į šventę žiūrovai įleidžiami nuo 18 val.  Koncerto pradžia – 19 val. Bilietai renginio vietoje parduodami viso koncerto metu.

Į renginį savo gėrimus įsinešti draudžiama.

Susitiksime jau greitai!

7 komentarai

 1. Piatra. Šiton superpyston

  Varymsmem i mes su Marelu. O tai duosmiam džiungla

 2. Kaimiečių nusigėrimo puota. Žemas lygis, gėda Anykščiams, kad įsileidžia.

 3. Tai bent šventė

  Ačiū, kad klipus įkėlėte, nes nežinojau, kas čia per žvaigždės. Pusė jų pjauna pro šalį. Neičiau į koncertą net jei man sumokėtų.

 4. Koncertas nuteisto mero rinkėjų elektoratui, pagal zekų ponetkes

 5. Kaip tai pavadino? SUPERFIESTA? Pas mus kaime geresnė superfiesta bus. Atsinešiu kasetini mageli ir kad pagrosim aštuonesdešimtų gabaliukus, va tai bus superfiesta.

 6. Anykštėno kortelė

  Tai kur nuolaidos bilietams su Anykštėno kortele? Nebus? Kokia iš jos nauda tada, jei tik į muziejus su ją nuolaidos, o kt. renginiuose nepasinaudosi….

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.