Jaunieji kalnų slidinėtojai uždarė žiemos sezoną

Praėjusį sekmadienį, kovo 12 dieną,  pramogų ir sporto komplekse „Kalita“ vyko kalnų slidinėjimo varžybos. Po intensyvių žiemos treniruočių, tai sezono uždarymo renginys.  Dalyviai visą žiemą, nepaisant oro sąlygų, treniravosi ant kalno.

Superslalomo rungtyje varžėsi per trisdešimties jaunųjų kalnų slidinėjimo klubo „Kalitos kalnas“ slidininkų bei būrys svečių. Varžybų dalyvius palaikė gausi tėvelių komanda.

Dalyviai trasa nuo kalno leidosi du kartus, buvo skaičiuojamas bendras dviejų nusileidimų laikas. Sąlygos ant kalno buvo geros, puikiai paruošta ir retrakuota trasa, tik oro sulaukėme permainingo, kaip gilią žiemą – ir sniegas, ir vėjas, ir saulė.

Kai kuriems varžybų dalyviams tai buvo pirmos varžybos. Jaudulio pakako visiems, nors buvo ir kritimų trasoje, tačiau visi dalyviai įveikė užduoti ir buvo apdovanoti.

Jauniausi varžybų dalyviai – Kamilė Jurkėnaitė ir Ajus Pakeltis – dar nesenai atšventę savo ketvirtuosius gimtadienius, leidosi trasa kartu su vyresniaisiais.

Kamilė gavo Geriausios Sidininkės, o Ajus – Geriausio Slidininko nominacijas.

Prizines vietas atskirose grupėse laimėjo Adrija Čepukaitė, Beatričė Aukštuolytė, Lukas Miškeliūnas, Dominykas Jurkėnas, Kernius Katinas, Kamilė Vaškevičiūtė, Amantė Aukštuolytė, Emanuelis Zablockis, Vincas Kisielius, Herkus Katinas, Arnas Arlauskas, Lukas Luščiauskas, Beatričė Tumaitė, Gabrielė Tursė, Arijus Arlauskas, Luka Vinikaitė, Liepa Laskauskaitė, Gabija Tolušytė, Tomas Pipiras, Lukas, Balys, Paulius Unčiūra, Kotryna Laskauskaitė, Divaina Mažylytė ir Agnius Kavaliauskas.

Savo jėgas varžybinėje trasoje išbandė ir suaugusieji vyrai. Varžybas organizavo kalnų slidinėjimo klubas „Kalitos kalnas“, renginį rėmė: UAB „ESSPO“, UNO PICA, Anykščių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

Jaunuosius sportininkas treniruoja treneris Marius Šinkūnas, ant kalno dažnai galima sutikti ir olimpietę Gabiją Šinkūnaitę, kuri  noriai dalinasi savo patirtimi su  jaunaisiais slidininkais.

Tai buvo puikus renginys pasitikrinti savo jėgas sezono pabaigoje bei atsisveikinti su žiema iki kitų metų.

Atėjus pavasario sezonui, bendro fizinio pasirengimo treniruotės tęsiamos sporto salėje ir stadione, o vasarą vyksta stovyklos Druskininkų uždaroje slidinėjimo arenoje.

Puiku, kad Anykščiai turi išskirtinę galimybę savo vaikus išmokyti čiuožti kalnų slidėmis, aktyviai ir sveikai leisti laisvalaikį. Šis sportas įtraukia visą šeimą.  Tai veikla, kuri vienija šeimos narius visą gyvenimą.

Linas Bitvinskas

2 komentarai

  1. Ačiū puikiems treneriams!
    Dėkojame vicemerui DAINIUI ŽIOGELIUI, kad Kalitos kalnas ir slidinėjimo trąsa buvo atidaryta ir leido mūsų vaikams sportuoti bei siekti rezultatų.

  2. Ačiū treneriams už kantrybę, puikias varžybas ir vaikų džiaugsmą laimėjus pirmąsias taures!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.