Jau ieškoma eglė Kalėdoms

Po pernykštės nesėkmės, kai Anykščiai buvo papuošti „analogų neturinčia“ A formos egle, tiksliau, neaiškiu maketu, šiemet, matyt nuspręsta nebeekspermentuoti. Anykščių rajono savivaldybės administracija kviečia padovanoti tikrą eglę.

Anykščiai jau pradeda ruoštis žiemos šventėms: planuojami renginiai, koncertai, ruošiamos šventinės dekoracijos. Miesto centrinėje dalyje tradiciškai bus puošiama Kalėdų eglė.

   Šv. Kalėdų svarbiausias akcentas – gražuolė žaliaskarė, kuri kuria šventinę nuotaiką gyventojams ir miesto svečiams. Tikimės, kad šiemet Anykščius papuoš tikra, 12–16 metrų aukščio ir gausiu šakų vainiku pasidabinusi eglė.

   Anykščių rajono savivaldybės administracija kviečia gyventojus, įstaigas, įmones ar organizacijas, turinčius aukštą, gražią, simetrišką, tankią eglę ir norinčius prisidėti prie kalėdinio papuošimo, padovanoti ją miestui. Prašytume pranešti tik apie tokias egles, iki kurių buvimo vietos galėtų privažiuoti sunkiasvorė transporto priemonė.

   Pasiūlymų su nuotraukomis Facebook komentaruose arba elektroniniu paštu lauktume iki šių metų rugsėjo 15 d. el. p. architektura@anyksciai.lt  

   Kontaktai pasiteiravimui: Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausioji specialistė Kristina Vaizgėlienė, mob. 8 617 83515.

Anykščių r. savivaldybės informacija

7 komentarai

  1. Kam ta eglė yra pernykštis žaginys.

  2. Eglę reikia puošti saldainiais.

  3. Susiprato …

  4. puikus sprendimas tikra egle tikros kaledos ozaginys kaskaip senapjuti primena

  5. Anykščių r. savivaldybė savo informacijoje tikrai taip kvailai parašė? Po pernykštės nesėkmės? Labai daug kam tai buvo sėkmė. Man tikrai patiko tokia eglutė, nes buvo labai gražu.

    • Jei esi musulmonas,gali ta žaiginį su.plastmasine eglės imitacija kiaurus metus savo kieme laikyt : baidys kaimynus ir špokus. Tradicinė eglė visada tokia pati.

  6. Grazi Egle Auga Salia Laisves Paminklo,Puosk jokiu paesku jokiu kirtymu.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.