J. Biliūno gimnazistai – vėl į nuotolinį mokymą

Anykščių J.Biliūno gimnazijos abiturientai trumpai pasidžiaugė „gyvomis“ pamokomis.

Gegužės 8 dieną Anykščių J.Biliūno gimnazijos abiturientai gavo žinutes, kad nuo pirmadienio vėl teks mokytis nuotoliniu būdu. Patys abiturientai teigė, kad koronavirusu susirgo apie dešimt gimnazijos mokinių ir viena mokytoja. Tiesa, gimnazijos darbuotojai „Nykščiams“ negalėjo įvardinti konkrečių skaičių, tačiau teigė, kad susirgimų tarp mokinių yra ir kad išties abiturientams egzaminams teks ruoštis nuotoliniu būdu.

NYKŠČIAI

13 komentarų

 1. Statistika vakar dienos 131 istirtas 40teigiamu.

 2. Vaikai žino. Darbuotojai ne. Bet ne tame esmė. Slėpimas esmė. Darbovietėse taip pat vyksta slėpimas. Ir kam… Juk kiekvienas galime susirgti…..

 3. Žino tie, kuriems reikia žinoti. Domėkimės kiekvienas savimi, savo artimaisiais. Geriau jau nesulaukt tokios informacijos.

 4. Anykštėnė

  Na taip, taip ir platinamas virusas, kai žino tik tie, kuriems reikia… Kas čia per slėpimas gali būti, juk čia liga ir mes labai esame atsakingi vienni už kitus!

 5. Tikrai, kad lėtas miestas, vietiniams lėtai daeina, kad saugotis turi kiekvienas, tada ir kitus apsaugosite. Raganų medžioklei nėra prasmės, nes sergantys ir bendravę su jais izoliuoti.

 6. Labai liudna

 7. ar abiturientai ar 5-8 mokiniams blogai.nebemoka rasyt klaidu begales zinios prastos viska padaro kompas- ne galva

 8. Labai gaila abiturientų, mokytis nuotoliniu būdu labai sunku.

 9. tikrai gaila abiturientu,bet kiek zinome ,ar mokykloje buvo pasirupinta saugumu,pagalvokite vadovai,reikia irmokyklos sale vedan pamokas ,isnaudot ir kiti dalykai,provincija,nieko nepadarysi.o dabar nezinot kiek susirgo.baisu.

 10. Totali nesąmonė. Durnių laivas, kitaip nepavadinsi…Suslogavo kažkas ir jau corona.
  Labai patogu kai reikia dirbt iš namų. O ko vaikai išmoks?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.