ĮTEIKTI SENIŪNAIČIŲ PAŽYMĖJIMAI

Šiandien, lapkričio 17 d., Anykščių menų inkubatoriuje-menų studijoje vyko Anykščių rajono seniūnaičių inauguracija.

   Visose 10  Anykščių rajono seniūnijų ir Anykščių mieste išrinktiems 62 aktyviems visuomenininkams-seniūnaičiams įteikti seniūnaičių pažymėjimai. Pirmą kartą išrinktiems 20 seniūnaičiams – tai nauja patirtis ir atsakingos pareigos, o 42 seniūnaičiai įsipareigojo atstovauti savo gyvenamosios vietovės žmonių interesams nebe pirmą kartą. 37 seniūnaitės ir 25 seniūnaičiai pasiryžo būti tarpininkais ir pagalbininkais išsakant bendruomenės narių lūkesčius, pasiryžo atstovauti konkrečios seniūnaitijos  gyventojų interesus, pasiryžo kartu su seniūnija spręsti iškilusius klausimus ir, žinoma, kartu džiaugtis pasiektais laimėjimais.

  Sveikinimo žodį renginio dalyviams tarė Anykščių rajono savivaldybės meras Kęstutis Tubis. Seniūnaičių pažymėjimus ir savivaldybės dovanėles teikė meras ir administracijos direktorė Jurgita Banienė.

   Pasibaigus iškilmingai inauguracijai, toliau renginio programą tęsė Mykolo Riomerio universiteto Viešojo administravimo instituto profesoriaus Algirdo Astrausko vedami mokymai „Seniūnaitis ir jo vaidmuo vietos savivaldoje“.

Anykščių r. savivaldybės informacija

6 komentarai

  1. galetu parasyt kas tie seniunaiciai kokios seniunijos, kad zinot kur kreiptis…

    • Nemoki naudoti google? Paaiškinsiu. Interneto programoje rašote google.com
      Tada iššoks langelis, kur po kaire bus lupa ( padidinimo lęšis). Jei nesate matęs padidinimo stiklo, tai toks skrituliukas su rankena (skrituliukas, tai kažkas panašaus į baronką). Tam langelyje įrašai ko nori ir spaudi lupą. Kompiuteris ar telefonas padirba ir tada pasirodo rezultatai. Jei neaišku, klauskite, nebijokite prisipažinti, kad nesiseka.

  2. Kur buvai kai kiekvieno miestelio seniunaiciu rinkimai buvo?

  3. Kad seniunaiciai nėra švarus perpardavineja alų išnaudoja asocialūs žmonės dirbti namuose tai kaip jisai gali eiti tokias pareigas

  4. Kada bus pagerbti bendruomenių pirmininkai, juk jie atlieką didžiausią darbą, rašo projektus, tvarko buhalteriją, ataskaitas teikia registro centrui. mokesčio inspekcijai ir t.t

  5. bendruomenių pirmininkai buvo pagebti pernai gruodzio men. menu ink.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.