Išskirtinis koncertinis turas „10 – metų scenoje kartu“


Lapkričio 23 dieną, 18.00 val. Anykščių kultūros centre.

Operos solistė Ona Kolobovaitė
Pirmasis Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro smuikas Zbigniev Levicki
Gitaros virtuozas Aurelijus Globys
Ona Kolobovaitė, Aurelijus Globys ir Zbigniev Levicki scenos partneriai jau 10 metų, minėdami šią sukaktį kviečia ištikimiausius savo klausytojus į šventinį ir ypatingą koncertą. Šiai progai atlikėjai paruošė išskirtinę programą, atrinktą per dešimt metų.
Operos solistė Ona Kolobovaitė, pirmasis Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro smuikas Zbigniev Levicki ir gitaros virtuozas Aurelijus Globys kviečia Jus į ypatingą jubiliejinių koncertų turą, kuriame švenčia 10 metų kūrybinio kelio scenoje sukaktį.
Šventinėje programoje atlikėjai pristatys dešimtmečio geriausius momentus, naujus muzikinius kūrinius ir virtuoziškus pasirodymus.
„Mes kviečiame Jus prisijungti prie mūsų, dalintis šia ypatinga akimirka ir kartu švęsti muzikos magiją, kurią sukūrėme šiame dešimtmečio kūrybiniame kelyje. Išgirsite daug naujų bei pačių gražiausių ir virtuoziškiausių melodijų iš projekto “Amžių dvikova”.
Skambės ispaniškos aistros ir meilės pripildytos vokalinės improvizacijos atliekamos operos solistės Onos Kolobovaitės.Tai bus vakaras, kuris paliks jums ne tik džiaugsmo, bet ir nepakartojamos muzikinės patirties prisiminimus.“

Anykščių kultūros centras

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.