Išgelbėkime nors vieną širdelę

SOS! Mieli Lietuviai, žiniasklaida jau spėjo pranešti pasauliui, koks žiaurus išpuolis įvyko Ukrainoje. Rusų karių susprogdinta hidroelektrinė prie Kachovkos tapo ne tik dar vienu agresijos prieš taiką įrodymu, bet ir ekologine katastrofa.

Skęstantys gyvūnai, žmonės yra bado zonoje. Dingusi elektra kelia baimę vietiniams gyventojams, nėra galimybių pasigaminti maisto, paskambinti dėl pagalbos, vienintelė saugi nakvynė – ant stogo. Ne visi iš pradžių tikėjo Černobylio avarijos žala, tačiau pasimokydami iš praeities ir laiku suskubę imtis priemonių įvykus naujai avarijai, galime įveikti daugiau, nei tikime. Jei nors vienas šiuo metu skęstantis gyvūnas gebėtų kalbėti, jis paprašytų Jūsų pagalbos.

Nelikime abejingi ir išgelbėkime nors vieną širdelę – gyvūno ar ant stogo laukiančio pagalbos žmogaus. Liepos mėnesį organizuojama kelionė į Ukrainą, siekiant perduoti miesto gyventojams būtiniausius daiktus – išorines baterijas. Tikimės, jog geranoriškai prisidėję ir paaukoję organizacijai palengvinsite Ukrainoje kenčiančiųjų naštą ir juos galėsime aprūpinti išorinėmis baterijomis.

Aukas kviečiame pervesti į įstaigos „BŪK“ banko sąskaitą LT 527300010177186304, PASKIRTIS Ukrainai

Všį BŪK atstovė spaudai – Liepa Henrieta Rubikaitė

6 komentarai

 1. Nusimeskime kaukes PONAI !!!
  Ko gero mastantis zmones suvokia, kad siai dienai nereikia jokiu tarpininku su LT sakskaitomis pagalbai Ukrainai.
  Yra nacionalinis Ukrainos bankas, jo pagrindiniame puslapi aiskiai nurodyta pagal kokias paskirtis ir tiesiogiai i UA saskaitas galima pervesti lesas :
  https://bank.gov.ua/en/

 2. Dabar visi kas netingi renka aukas Ukrainai. Tiktai ar viskas ten pakliūna, ar nenusėda kieno nors kišenėse. Labai jau daug labdaringų organizacijų prisisteigė, gal kai kas net lenktyniauja, kas daugiau aukų pririnks. Reikia būti budriems ir kiekvienu prisistatančiu labdariu nepasitikėti.

 3. Taikos propaguotoja

  Karas ir yra tam, kad dauguma pasipelnytų. Negirdėti, kad kas siūlytų karo paliaubas ar taikos sutartį

 4. Kokias funkcijas šiame projekte atlieka buvęs dainininkas Minedas, kas kiti žmonės? Tikrai abejonių keliantis labdaros projektas. Aš tokiems neaukočiau.

 5. Klaunai ,vagia babkes iš vergų?

 6. Ale koks kvailelis tas ruskelis-va ima ir sprogdina savo kontroliuojamoje teritorijoje ,kad sau būtų blogiau…Jums čia viskas įtikinama ir logiška?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.