Išeinančiam Svėdasų gimnazijos direktoriui valdžia žada būti dosni

Vyksiančiame rajono tarybos posėdyje bus svarstomas klausimas dėl Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos direktoriaus Alvydo Kirvėlos pasiūlymo dėl darbo sutarties nutraukimo šalių susitarimu. Pagal siūlomą projektą direktoriui numatoma išmokėti šešių mėnesių jo vidutinio darbo užmokesčio kompensacija – 13 376,38 Eur.

Šį pasiūlymą A. Kirvėla pateikė 2019 m. birželio 25 d.  Anykščių rajono savivaldybės taryba balsuos dėl to, kad sutikti su Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos direktoriaus A. Kirvėlos pasiūlymu nutraukti su juo darbo sutartį šalių susitarimu 2019 m. rugpjūčio 26 d.
Atleidimo dieną sumokamas gimnazijos direktoriui priklausantis darbo užmokestis, kompensacija už nepanaudotas kasmetines atostogas bei 6 (šešių) mėnesių jo vidutinio darbo užmokesčio kompensacija – 13 376,38 Eur. Kompensaciją išmokama iš Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos lėšų.
Panašu, kad dejuojanti dėl lėšų švietimui trūkumo ir prastos biudžeto padėties naujoji Anykščių valdžia nusprendė nesismulkinti dėl kompensacijų.

Reikia priminti, kad iš darbo pasitraukusiems ilgamečiam ligoninės vadovui Daliui Vaiginui ir poliklinikos vadovei Zitai Neniškienei pernai buvo išmokėta 1 mėnesio atlyginimo kompensacija.
NYKŠČIAI

 

17 komentarų

 1. Elementaru.

  Skirtingos darbo sutartys, skirtingai reglamentuojama darbo kodekse, skirtingos ir kompensacijos. Tad neieškok linelė kriminalų ten, kur visiškai nesupranti įstatymų.

  • įstatymas nedraudžia, bet neįpareigoja.
   Kaip pasielgs taryba, parodys liepos 25d. Ar parodydami didelę “meilę“ priims sprendimo pasiūlymą ir iš gimnazijos, bei mokinių ugdymo krepšelio, pasotins vieną poną ar susilaikys?

  • Reikia priminti.

   Panašu kad ilgamečiai vadovai jau prieš 5 metus pasibaigus kadencijai gavo išeitines…[dar litais]

 2. Čia kažkas ne taip…

 3. Labai įdomu

  O ką darys gimnazija po to, kai tiek lėšų iš jos taryba savo sprendimu išmokės vienam žmogui? Taupys atleisdama kiemsargius ar nepirkdama priemonių mokymui???

  • kelios dešimtys tūkstančių tai ne gėda prieš ilgametį vadovą ir ne bėda biudžetui. Galima žiemos metu sutaupyti sumažinus šildymą mokykloje, elektros apšvietimą ir aišku eilinių mokytojų galimus gauti priedus už darbą mokyklos bendruomenėje…. Reikia garbingai išsiskirti.

   • Dukra lanko šią gimnaziją.Per šalčius klasėse tokia temperatūra jog namo grįžta sustyrus.Striukę vilkėti pamokų metu mokytojai draudžia.Kažkoks apsurdas -taupoma vaikų sveikatos sąskaita.Tai išmokėje tuos 13 tūkstančių gal visai šildymą atjungs?

    • kad nesušaltų, reikia gerus pusryčius mergiotei pavalgyti. Košės su spirgais ir apsivilt su medvilniniais apatiniais, pėdkelnias nusimegsit per vasarų ir nesušalsit.
     Kai aš maža buvau jokių centralinių mokykloj nebuvo. Per pertraukų runkas prie stačiamalkio pasišildom kartu su mokytoju ir vėl sėdam rašyt ir uždavinių spręst.
     Nu a žmogus jeigu pagal įstatymų užsitarnavo, visą jauną gyvenimą atidavė mokyklos išlaikymui, tai negi palaista pėščių su papke po požasčiu. Dar mokinių tevai turėtų sunešt lašinių, dešrų, miltų, kapūstų, bulbų, kad unt žiemos nebadautų, parsivežtų mašinėlas bagažinėj. A kūgi be darbo? Istorijos kiaulių kompliksi tai nepadėstysi, tin du dalykai dėstomi-kombikorma ir kilogramai. Nebent kai tūri III-is klases vadybos, tai gal degalinėj gaus darbo?

 4. Labai tikiuosi, kad išėjus šiam vadovui, į vadovo kėdę neatsisės dabartinė pavaduotoja. Gimnazija būtų pasmerkta uždarymui…

 5. O kodėl rugpjūčio mėnesį atleis, o kodėl ne birželio. Butu suraupyta poros mėnesiu atlyginimas, atostogas gal galima išnaudoti dar juk vasara.

 6. Pasitikslinkit

  Išeitinės kompensacijos dydis paimtas pagal DK, galiojusį iki 2017-07-01

 7. Ką apie 6 mėn. išeitinės kompensacijos dydį patars politpatarėjas.

  • tai aišku, kad geras sprendimas.Kam 9-is mėn. dar dirbti ir išeiti su 1-no mėn. išeitine, kai gali po atostogų nedirbti ir gauti už 6-is mėn algą. Paprasta matematika.

 8. Kiek Tubis išmokėjo Repečkienei? Priminkite. Tada bus lengviau vertinti ar daug, ar mažai gauna Kirvėla.

 9. Biudžetinės lėšos

  Aha, jai taip, tai reikia pasimokyti iš Tubio darbų?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.