Anykščiuose bus dar vienas prekybos centras

Išduotas statybą leidžiantis dokumentas prekybos centro (Kalno g. 6) Anykščiuose statybai. Šiuo metu sklype esančius statinius numatyta griauti. Naujas prekybos paskirties pastatas suprojektuotas sklypo rytinėje dalyje, automobilių stovėjimo aikštelė numatyta sklypo vakarinėje dalyje, šiaurinėje sklypo dalyje numatyta įrengti aptarnaujančio transporto aikštelę bei krovos rampą.

Aplink pastatą suprojektuoti  pėsčiųjų takai, kurie jungiami prie esamos miesto infrastruktūros. Palei sklypo vakarinę ir rytinę dalis bei automobilių stovėjimo aikštelės salelėse numatytas medžių pasodinimas. Kietomis dangomis neuždengta sklypo dalis bus užsėjama veja ir apsodinama augalais. Pietinėje dalyje prie pėsčiųjų tako numatyta pasodinti visžalius krūmus. Sklypo kraštinę palei Kalno g. numatyta apsodinti dekoratyviniais medžiais, kad išlaikytų bendrą kurortinės vietovės įvaizdį.

   Suprojektuotas prekybos centras – dviejų aukštų pastatas. Pirmame aukšte numatytos prekybinės ir pagalbinės patalpos, antrame aukšte – patalpos administracijai ir darbuotojams. Pastato bendrasis plotas – 3371,90 kv. m, pastato tūris – 26359  m³, aukštis – 8,0 m. Automobilių aikštelėje lankytojams numatyta 118 stovėjimo vietų. Šalia pagrindinio įėjimo į pastatą bus įrengtos automobilių stovėjimo vietos žmonėms su negalia.

   Numatoma prekybos centro veikla: mažmeninė prekyba maisto prekėmis, šviežios mėsos išpjaustymas (mėsinė), prekyba atšaldytomis žuvimis lede, paslaugos vartotojams: konditerijos gaminių kepimas, kulinarijos gaminių pašildymas, prekyba sveriamais žuvies ir mėsos gaminiais, produktų fasavimas, tarnybinės patalpos. Dalį patalpų numatoma nuomoti prekybininkams, vaistinei, kavinei.

Anykščių r.  savivaldybės informacija

27 komentarai

 1. tai koks prekybos centras?, o gal pirkėjus iš kitur atsivešite

 2. seniau info plaukiojo – lygtai maksima baze bus. tai greiciausiai maksima

 3. O gal yra kokių nors žinių dėl prekybos centro statybų Ažupiečių pusėje?

 4. Biedrionka bus 🤣

 5. O tai Maxima „išėjo“?

 6. Dar per mažai prekybos centrų pas mus.Kažkodėl gyventojų nedaugėja?Gal MAXIMA bus?Geriau,kad Lidl būtų.

 7. Juozas ne Juozas

  Paskelbta informacija kaip kokia valstybinė paslaptis. Reikia nurodyti ir konkretų prekybos centro pavadinimą. Nors jie visi vienodai plėšia, kelia kainas, tik vaidina akcijomis, kad prekės pinga. Matyt, pelninga yra, kad tiek daug prekybos centrų Anykščiuose, kaip ir vaistinių. Gyventojų mažyn, o jų daugyn.

 8. Labai dziaugiuosi. Beja ir rinkos kaina nekilnojamo turto kils.

 9. Taip gyventi verta

  Manau savivaldybe turetu pasirupinti kad ir Anyksciuose atsirastu Lidlas ,nes kaip ten bebutu Lidlo kainos ir kokybe yra zymei geresne neigu kitu parduotuviu. Gal tada ir Norfa su Maxima savo kainas paderintu .

 10. Nźinojau kad tokie turtingi anykštėnai .Ligonines,mokyklas uzdarineja ,žmones skudurynuose apsipirkinėja ,nes nėr lėšų o krautuvės dygsta ?

 11. Anyksciam reikalingas Lidlas!!!!!!

 12. Išeis MAXIMA, ateis AKROPOLIS

 13. Galėtu būti Lidl,aš tik už.

 14. Kainos kyla viskas kyla,o jus blet dar prekybos centra statyt norit. Anyksciuose ir taip jų per akis yra . Geriau zmonems atlyginimus pakelkite o ne pastatus auginkit išminčiai jus.

  • Jei butu per akis, neturetu pirkeju ir nuostolingai dirbtu, tai nestatytu naujo prekybcentrio. Cia siaip logiskai pagalvojau.

 15. Kas ketvirtas gyventojas žemiau skurdo ribos ,kruopas renka maisto bankams ,o anykštėnams nėr kur dėt pinigų ,krautuves statyt ant kiekvieno kampo . Kažkam biznis ?

  • Aha, maximai biznis .Nebesutelpa skurstantys zmones i miesto centre maxima ,kiti skurstantys neturi kur masinu priparkoti kad maximoje apsipirktu !

 16. Suwalki Kaufland filialas bus

  Ale kaip gerai, nebereiks važiuot Lenkijon pigiai apsipirkti !

 17. Kauplanda arba Lidla manau I bus palycyjas skyrius da

 18. Ažupiečiai praktiškai manosi, kaip nori, o čia kelios prie vietos. Nu bet 118 aikštelė- WWWWWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAWWW!!! Kur tiek kledarų gausta ?????

  • Tai ramybės gyventojai laikys kledarus, nes prie namų nėra vietos, tai gera vieta bus naujos vietos prie prekybcentrio :))))

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.