Išankstinis balsavimas vyks nelaukiant teismo sprendimo

Antradienį, kovo 14 dieną 7 valandą, prasidės antro rinkimų turo išankstinis balsavimas. Iš dviejų kandidatų į merus, Dainiaus Žiogelio ir Sigučio Obelevičiaus, bus renkamas rajono meras. Teismo posėdis dėl galimybės dalyvauti mero rinkimuose iš rinkimų kol kas pašalinto ir pirmame rinkimų ture laimėjusio Kęstučio Tubio vyks taip pat kovo 14 dieną 10 valandą.

„Nykščiai“ klausė, kaip tokią situaciją komentuotų Anykščių rajono savivaldybės  rinkimų komisijos pirmininkė Lina Pagalienė.

„Rytoj prasideda išankstinis balsavimas.  Šiuo metu rinkimų biuletenyje yra įrašytos dvi pavardės – Dainiaus Žiogelio ir Sigučio Obelevičiaus. Jei Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas panaikintų Vyriausiosios rinkimų komisijos sprendimą dėl K. Tubio registravimo panaikinimo kandidatu į Anykščių rajono savivaldybės merus ir savivaldybės tarybos narius, Vyriausioji rinkimų komisija  skubai šauktų posėdį ir priimtų atitinkamą sprendimą.  Tuomet turėtume kitokią situaciją, būtų imtasi kitų veiksmų“, – kalbėjo rinkimų komisijos pirmininkė.  

NYKŠČIAI

9 komentarai

 1. Lina o tau paciai juokas neima na kokio dar sprendimo jai viskas jau seniai nuspresta.

 2. Tikėkimės, kad teismas bus sveiko proto ir išaiškins ir taip jau aiškų moralinį dalyką – jei nuteistas -jokių „aukštų“ postų nei taryboje, nei meto pozicijoje. Nes korupcija yra korupcija, tikėkimės, kad tai bus precedentas visai LT valstybei, ne tik Tubiui. Kiek gi galima teistus laikyti valdžioje.

 3. Kaip gali vykti, jei dar sprendimo nėra? O jei bus kitaip, kas tada bus su žmonių balsais? Ir juos anuliuos?

 4. si ponia jau zino turbut teismo sprendima ,nes kitaip protu nesuvokiamas sprendimas

 5. Nebebalsuosiu

  Cirkai vyksta,balsuoti nebeisiu,daro kas ką nori,balsuokitės rinkitės ką norit,manau daug žmonių nebeis balsuoti.

 6. O kur taip skubate,gerbiamoji?Net nelaukiat teismo sprendimo?Žiūrėkit,kad nereiktų iš savo kišenės sumokėti rinkiminių apygardų darbuotojams už „paskubėjimą“ nežinant koks bus teismo sprendimas…Štai taip dirba ne kurie nekompet….

 7. Kažin kada mokėjo iš savo kišenės? O balsuoti ir aš neisiu, nematau prasmės. Nebent rinktų iš visų kandidatų. Dar tokios nesąmonės kaip šie rinkimai dar nebuvo…

 8. Anykščiai

  Anykštėnai nebalsuokit už šituos dviveidžius tegul eina šiukšlių rinkt. Nes matote patys kas darosi Anykščiuose ir rajonuose. Bukit vieningi ir nebalsuokite už juos. Sunku kiaules nuo lovio nuvyti. Geriau nuėjai biuleteni pertraukti dideliu X ir viskas. Nesurinko reikiamo procento ir bus nauji rinkimai

  • Nebūk melagis nuteistasis

   Nemeluok neraštingiens žmogeliams, rinkimai nepriklausk nuo dalyvavusių skaičiaus ar bendro procento, svarbu, kad daugiau pusės biuleteniu būtų galiojantys

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.