Ignalina perims iš Anykščių… 0,29 Eur

Rajono taryboje bus balsuojama dėl to, kad Anykščių savivaldybė perduotų VšĮ „Euroregiono Ežerų kraštas direktorato biuras“ turimas dalininko teises Ignalinos savivaldybei.

2023 m. gegužės 9 d. VšĮ „Euroregiono Ežerų kraštas direktorato biuras“ visuotiniame dalininkų susirinkimo posėdyje buvo nutarta, kad Ignalinos, Švenčionių ir Utenos rajono savivaldybės perims dalininko teises iš tų savivaldybių, kurios savo rajonų tarybose priims sprendimus perduoti įstaigos dalininko teises.

Anykščių rajono savivaldybės taryba priėmė sprendimą dėl šios įstaigos dalininko teisių pardavimo ir organizavo viešąjį aukcioną. Tačiau nei vienas dalininkas ar kitas asmuo aukcione nedalyvavo.

Anykščių rajono savivaldybė informavo visus įstaigos dalininkus dėl galimo dalininko teisių neatlygintino perdavimo. Ignalinos rajono savivaldybės taryba  sutiko neatlygintinai perimti Anykščių rajono savivaldybei nuosavybės teise priklausančias įstaigos dalininko teises.

Tiesa, nurodoma perleidžiamo dalininko kapitalo dydis 0,29 Eur, o turimų balsų skaičius visuotiniame dalininkų susirinkime – 1.

NYKŠČIAI

Vienas komentaras

  1. tai bent suma ir turtas.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.