Į Anykščius sugrįžta blusturgis

Po ilgos žiemos ir kažkur užstrigusio pavasario jau legendiniu tapęs Anykščių blusturgis sugrįžta! Daugelis dalyvavusių ankstesniuose blusturgiuose galėtų paantrinti, kad yra kažkas, kas šiuos blusturgius padaro tokiais, kurių smagu laukti, o dar smagiau vėl sudalyvauti!


Kaip kiekviena vasara turi savo istoriją, taip ir kiekvienas daiktas turi savąją. O jie tikrai turi ką papasakoti, mums tereikia juos pastebėti ir išklausyti. Netikėčiausių ir įdomiausių pirkinių medžiotojai žino, kad net ir sustojęs senelio laikų laikrodis gali tapti puikiu jūsų kompanionu siurbčiojant rytinę arbatą.


Anykščių blusturgyje iš naujo atrasite savo ir kitų daiktų istorijas, pasimėgausite lėtu ir tvariu apsipirkimu, gyvais pokalbiais, nuotaikinga muzika ir būtinai sugrįšite sekantį kartą!

Susitinkame liepos 3 dieną, šeštadienį, nuo 9.00 iki 13.00 Vyskupo skvere.

Dalyvius registruojame el. paštu: anyksciublusturgis@gmail.com arba telefonu 8 625 10801

DĖMESIO! Norėdami išlaikyti blusturgio dvasią primename, kad tai nėra vieta skirta komercinei veiklai, ar naujų daiktų perpardavimui. 

Organizatoriai

6 komentarai

  1. Tai kaip čia susiję blusos, jų turgus su UNESCO pasaulio kūrybinių miestų tinklo narių siekiu?Ar, kad šalia pasaulinio garso rašytojo paminklo blusas mainysis, o ne literatūros ir meno pažinimu dalinisis? Ar jau rajono saviladybės organas, kuris vadinasi kultūros taryba, neturi kitų koncepcijų dėl blusturgio vietos ir jo organizavimui suteikiamo leidimo tvarkos aprašo nebėra kam iš kultūros skyriaus pateikti rekomendacijų?
    Visi savi ir visiems čia gera….

  2. Mano nuomone šis organizatorių renginys prilygsta mugei, o mugės organizatorius už leidimą prekiauti moka savivaldybei rajono tarybos nustatytą rinkliavos mokestį. Deje, kai kurie savi veikėjai organizuodami renginį, kuriame cirkuliuoja piniginės operacijos ne tik nemoka miestui bet galimai dar gauna paramą iš rajono biudžeto šitai juodai prekybai organizuoti be jokių mokesčių . Demokratiška save vadinačia rajono valdžia turėtų susirūpinti vienodomis teisėmis ir “blusininkams“ ir amatininkams, prekiaujantiems per renginius prestižinėje miesto vietoje, kurią reikia ir prižiūrėti ir tvarkyti iš bendrų savivaldybės lėšų.

  3. O ar jūs žinote kam atitenka tie keli gauti pinigėliai? Turbūt, kad nežinote. Ir liūdna, kad iš to darot kažkokį kriminalą.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.