Į administracijos direktoriaus vietą numatytos trys kandidatūros

Ketvirtadienį prisieks naujoji Anykščių rajono taryba ir naujasis meras.

Kaip Kęstučiui Tubiui sekasi formuoti komandą. „Svarbu paskirti administracijos direktorių. Yra trys kandidatūros, kurioms siūlysiu. Apie personalijas kol kas dar nekalbėsiu, o apie tai informuosiu jau po priesaikos. Skubėti nėra labai ko, nes administracijos direktorių reikia paskirti per tris mėnesius“, – „Nykščiams“ sakė K.Tubis.

Linas Bitvinskas

17 komentarų

 1. tik neimk nieko iš to buvusio keturpartinio klano. kaip jie praeitą kadenciją su žmonėmis elgėsi, taip ir su jais reikia

 2. aš tai meluočiau, kad 9 turiu kandidatus
  nebent po priesaikos išvardina visus 3 ir pasako, kad du mažiau vykę už tą vieną

 3. Kęstuti, tik neimk nei vieno kandidato iš tau atsukusio nugarą ir išvaryk visus tinginius, kurie nedirba, bet tave keikia.

  • Mano nuomonė tokia:

   Didelę klaidą padarytų meras pasiūlydamas pavaduotojo postą nuo jo ir Valstiečių partijos viešai pobjauriai „atsižegnojusiam“ D. Žiogeliui. Toks bet kada gali išduoti taip, kaip Tubį išdavė kadaise L.Pakelčio „liberastai“.

 4. Mano nuomonė tokia:

  Didelę klaidą padarytų meras pasiūlydamas pavaduotojo postą nuo jo ir Valstiečių partijos viešai pobjauriai „atsižegnojusiam“ D. Žiogeliui. Toks bet kada gali išduoti taip, kaip Tubį išdavė kadaise L.Pakelčio „liberastai“.

 5. Pasižiūrėsim ar ilgai paskirtas administracijos direktorius isilaikys?Pagyvensim pamatysim.

 6. tik obeleviciaus ir ziogelio nesiulik nes tada nusvilpsim ir tave

 7. Svarbu, kad direktorius užtikrintų bent elementarią tvarką savivaldybėje ir jai pavaldžiuose įmonėse. O dabar yra visokių prilindusių, kurie patys nežino ar jie turi dirbti ar poilsiauti , ir nesupranta ką jie čia veikia užimdami tą darbo vietą.

 8. Skaiitykit Delfį

  Greičiausiai nuteistasis jei ir prisieks, tai trumpan, iki teismo išaiškinimo. Nebereikės nei vieno direktoriaus

 9. Svedasu Jadze

  Aš teip pamįslius net susnervavau-negi raiks išrinktam merui ait unt pareigūna pencijas ir tik su Marijonu kavų gert unt savivaldybes pastatyta uslaną Biliūną g-vej. Nejaugi ir šita parija bus apmovus su paždais palaikyt valdžių darant.

 10. Iki šiol buvo įprasta, kad paskyrus adm.direktorių ar kitą darbuotoją, jis išbūna visą kadenciją , nors dirba tik patenkinamai. Norint suformuoti dirbančia komandą, reikia nebijoti darbuotojų keisti, kol bus surastas tas norimas variantas.
  Alytuje rinkimai nieko nepakeitė, visi liko savo vietose. Reiškia pavyko jiems suformuoti gerą komandą.
  Būtų pageidautina, kad taip atsitiktų ir Anykščiuose.

 11. Straipsnis apie nieka o kaip jis gali pasakyti pavardes nezinodamas ar pats gales buti meru.

 12. Kaip jis negales buti meru jis isrinktas juo Jonai,

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.