Gydytojui – 12 000 eurų kasmetinė išmoka

Anykščių savivaldybės tarybos posėdyje bus svarstomas klausimas apie trūkstamų gydytojų pritraukimą. Siūlomos solidžios išmokos.

Projekte nurodoma, kad trūkstamos specialybės gydytojas, įsidarbinęs Anykščiuose, iš savivaldybės trejus metus gautų 12 000 (dvylika tūkstančių) eurų dydžio kasmetinę išmoką. Gydytojas, sudaręs su sutartį dėl išmokos mokėjimo, jei įsidarbino įstaigoje po šio Aprašo patvirtinimo, įsipareigoja dirbti ne trumpiau kaip 5 (penkerius) metus nuo pirmos darbo dienos.

Taip pat numatoma, kad būtų apmokamos ir rezidentūros studijos – rezidentui būtų apmokama rezidento studijų Lietuvos Respublikos universitetuose sutartyje nurodytos studijų kainos dalis – 20 proc.

NYKŠČIAI

11 komentarų

 1. Priezastis ne daktaru trukume ir ne medicinoje. Kai kas penktas Lietuvoje gyvena zemiau skurdo ribos , tai ubagus ir puola ligos . Lietuva tampa issekusiu ligoniu ir invalidu salimi .

 2. Kišininkai ir dar kompencasijos

 3. Juozas (tikras)

  Mano galva ligoninės steigėjai visų pirma turi rasti šiuolaikiškų medicinos paslaugų supratimą turintį vadovą, kuris burtų medikų kolektyvą ir kurtų gydymo paslaugų įstaigą, atitinkančią žmonių poreikius ir rajono ligoninės galimybes.
  Ką tas 1000 eurų jaunam gydytojui, kai prie tokios administracijos nėra tikimybės tobulintis keičiantis patirtimi medicinos praktikoje tuos 5 metus.

 4. Beveik mano pensija kas mėnesį… Nieko sau priedelis prie algos! 🙂

 5. Zosė de la' Antosė :)

  Kas mėnesį gydytojui prie algos pridės +- 160 eu daugiau, negu aš gaunu pensijos. Tikrai nebus didžiausiu Anykščių ubagu… 🙂

 6. bevitiska idomu koks bus gydimo rezultatas vadovas taspac bei iranga ta pati pasenus tad ir rezultatas bus toks pat visvien gyditis vaziuosim kitur pas specelistus

 7. Dagyvenom,uz ka jiems didinti,kad dar gydytų.Lauki 2-3 menesius kol patenki pas gydytoja,bet ne dėl to kad jų trūksta,o dėl to kad kiekvienas gydytojas dar turi savo individualia veikla nuosava kabineta ir nuosava kliantūra.Gal baigt laikas tas bliatstvas.Kokios dar dadėtčkės pinigų,už ka,už kavutės gėrima ir pliurpima telefonu.Juk ligos vis vien nesugeba nustatyt,viska nurašo-autoimuniniams susirgimams.

 8. Apie"BIEDNA LIETUVA"

  naftos perdirbimo gamyklą galima nusipirkti už 1$,arba kur dar gali tokį pelną gauti bankai ,ar iš pradžių nupirkti 10milijonų vakcinų po to sumokėti už jų utilizavimą ir t.t. gali tik LIETUVA

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.