Greitosios vairuotojas buvo visiškai girtas

Redakcija, gavusi Utenos apskrities Vyriausiojo policijos komisariato pranešimų suvestinę, kurioje buvo informacija, kad Anykščių miesto Ramybės gatvėje balandžio 21 dieną 18 valandą 10 minučių buvo sustabdytas girtas GMP automobilio vairuotojas,  aiškinosi, kam priklauso automobilis.

„Nykščiai“ telefonu susisiekė su Utenos VPK Komunikacijų poskyrio vedėja Asta Šuminiene, kuri patvirtino faktą, tačiau daugiau jokių komentarų nepateikė.

Susiskambinus su Anykščių PSPC referente Gita Narsutienė, ji labai nustebo ir sakė, kad apie įvykį pirmą kartą girdi. Po kurio laiko G. Narsutienė perskambino ir atsakingai patikino, kad policija sustabdė tikrai ne Anykščių PSPC automobilį. Jos nuomone, galimai tai Anykščių ligoninės GMP automobilis.

„Nykščiai“ paskambino Utenos apsk. VPK Anykščių RPK reagavimo skyriaus viršininkui Valdui Palioniui, kuris patvirtino, kad vakar tikrai buvo toks įvykis. „Automobilio vairuotojas paskambino ir informavo, kad važiuoja paskui greitosios automobilį ir jam atrodo, kad automobilį vairuoja galimai neblaivus vairuotojas, nes automobilis įtartinai manevruoja, važiuoja keliu zigzagais. Pareigūnai patikrino gautą informaciją.  Vairuotojas jau buvo garaže tik ką pastatęs greitosios automobilį, buvo patikrintas jo blaivumas, vyras „pripūtė“ 2,80 promiles. Kam priklauso GMP automobilis, aš nežinau“, – sakė V. Palionis.

Tiesa, išsiaiškinti, ar automobilis yra Anykščių ligoninės, nepavyko. Su Anykščių ligoninės laikinai einančiu direktoriaus pareigas  Daliumi Vaiginu susisiekti nepavyko. D. Vaiginas neatsiliepia telefonu, o paskambinus ligoninės sekretorei, ji patikino, kad direktorius yra kažkuriame ligoninės skyriuje.

Apie įvykį negirdėjo ir jo pakomentuoti negalėjo Anykščių savivaldybės gydytoja Vaiva Daugelavičienė.

2,80 promilės girtumas yra sunkus ir užtraukia baudžiamąją atsakomybę.

Beje, Anykščių rajono greitosios medicinos pagalbos skyriaus puslapyje vartotojas, pasivadinęs „Rimantu“ parašė atsiliepimą, kuriame kėlė klausimą dėl saugaus GPM automobilių vairavimo. „2021 04 20, apie 14.25, važiavau automobiliu pro autobusų stotį į Žvejų gatvę. Gatvė remontuojama, siaura, duobė ant duobės, iš autobusų stoties, matau, lenda autobusas. Staiga kažkur čia pat, už nugaros, išgirdau greitosios kauksmą. Nespėjus susigaudyti, kas ir kur lekia – Vienuolio gatvėj, pro šalį ar dar kur – staiga mano automobilio kairiuoju sparnu nuslydo greitoji. Nulenkė mano veidrodėlį, nubraukė dažus. Bet ne tai svarbiausia. Trūko kelių centimetrų ir, jeigu būčiau nespėjęs truputį pasukti, būtų trenkusis į mano automobilio šoną, ir jau būtų reikėję vežti dar vieną pacientą. Gal vairuotojas mano, kad su tokiu signalu galima bet ką ir bet kur nudaužti, nes visi privalo trauktis? Įdomu, kas tas narsuolis?“ – rašė „Rimantas“.

NYKŠČIAI

31 komentaras

 1. Aina naaa...!!!

  O koks to vairuotojo vardelis ir pavardėlė? Tauta turi žinoti savo herojus !

  • JONAS PAGIRIONAS

   Kaip šniūras buvo ar kaip šlanga ?

  • Sitas melagis uzkliude jo masina as vazevau uz jo o greitoji vaziavo su sirena o sitas lopas net nepraleido greitosios

  • Svedasu Jadze

   Rajono administracijos pasirinktam laikrašty yra ligoninės direktoriaus pareigas vykdantčio mero patarėjo paskelbta, kad gyvų ligonių mašinoje nevežė, o kas vairavo ir kur gėrė atsakingas ūkvedys- pavaduotojas. Taigi visa šita komedija tuo ir baigsis.

 2. anokia naujiena

  Anoks jis ir herojus! Taigi svogeriu krastas, uz vairo nepagautas, automobilis jau buvo pastatytas, vadinasi vairavo ne jis, dainuos, kaip ji girta vezes vairuotojas jau spejo pasisalinti, nes juk auto jau garaze. Nieko naujo, vel kaltu neras, nes juk savus pridengti po sparnu reikia.

  • normalios, žmones aptarnaujančios įstaigos vadovas jau būtų atlikęs vidinį patikrinimą ir viešai pareiškęs atsiprašymą prieš visuomenę ir prieš kitus įstaigos kolektyvo narius dėl tokio incidento.
   Stebint tokią vadovų tylą, susidaro įspūdis, kad iš rajono valdžios durų propaguojama anykštietiška kultūra labiau panaši į girtų chaltūrą.

   • čia kitokia įstaiga. Šoferis girtas, norėjosi nuslėpti, prieš gal 2 savaites ligonė iš antro aukšto išlipo, ar neslėpė, kiek sirgo darbuotojų korona, kas žino, pagydo kartais, kad slėpti reikia… Labai gerai, kai niekas nežino.

 3. Kokia puiki proga „Šileliui“ ar „Nykščiams“ nusiųsti reporterį ir paimti iš to vairuotojo interviu su fotografuota ir filmuota medžiaga !

 4. ligoninės? nu tada labai smagu

  • Joski, nu ko tau taip smagu. Šoferio nėra, tuo pačiu, rašo, ir ūkio darbuotojo, sekretorė, sako, beišeinanti, laikino direktoriaus pavaduotojo nėra. Daktarų nėra. Tik koronos mutacija.

 5. Koks slaptumas, daroma intriga. Juk policija tuoj pat nustato ,kam priklauso automobilis Čia greičiausiai dengiama ligoninės reputacija.

 6. jeigu tai Anykščių ligoninės automobilis tai viskas čia gerai. Vairuotojai pildo kelionės lapus išvažiuodami į maršrutą, dirba pagal vadovo patvirtintus darbo grafikus, prieš išvykdami iš garažo į reisą pasitikrina blaivumą alkotesteriu, kuris yra sertifikuotas. Ligoninei vadovauja gydytojas, atstovaujantis valstiečių-žaliųjų sąjungos partijai, kurios aukšti partijos ir politikos veikėjai vykdo blaivybės politiką. Negali būti net ir panašių prielaidų dėl neblaivaus vairuotojo.
  Čia tikriausiai komunikacijos klaida tarp policijos pareigūnų ir informaciją registruojančių specialistų.

 7. Rimantui,ar pats supratai,ka parasei,tu privalai trauktis prie desinio krasto,faktas,todel gal ir ivikio neregistravai,ka?

 8. Mano nuomone apie tokį įvykį ir policijos areštuotą asmenį rajono savivaldybės viešojoje įstaigoje rajono ekstremalių situacijų valdymo vadovas ir opracijų štabo vadovas žinojo iškart po užregistruoto įvykio PK.
  Kam naudinga slapstytis už įstaigos skyrių durų čia jau komentuoti neverta.
  Ar turės garbės politikas(ai) prisiimti atsakomybę už tokius incidentus pavaldžioje įstaigoje, pažiūrėsime artimuausiu metu…

  • Pasvajok, matėm kaip politikai prisiėmė atsakomybę komunaliniame

   • Pastebėjimas

    Nu jo, koalicijos partnerių stabilumas tai kaip pamatas visai dabartinei valdžios daugumai. Tik va jau prasideda požeminių srovių daromas poveikis, ruošiantis naujų rinkimų kovai.

 9. Jo aišku, kad iš kart buvo aisku kokios įstaigos vairuotojas. Keista, kad niekas nežino. Savivaldybės rajono vadovams turi būti geda, kad slepia kam priklauso greitoji. Kam reikalinga savivaldybės gydytoja, jeigu nieko nežino. Reikia vėl TV zurnalistu. Gal paaiškės teisybė.

 10. Ar tik ne strazdas prisvazinejo.

 11. Skirk Maryte ligoninės greitąją nuo PSPC visai smirtingos įstaigos nešmeišk darbuotojų.

 12. O įvykį užregistravote, juk nuostolį tai patyrėte? Jeigu ne, tai …

 13. Uzgirdus greitosios ,policijos ar gaistrines signalus ,Privalai sustoti ! Pasitraukus į šonan .

 14. O gal laikinasis ligonines direktorius .jei nera darbo laiku ligoninej .ojojo kur nuejoAnyksciu ligonine .ka rodo pensininkams vadovauti

 15. Proseneliui su berete ir ausų kimštukais

  Rimantai,

  kai su tokiu signalu važiuoja, visi privalo trauktis. Ir nesvarbu gatvė siaura, remontuojama ar pan. Gal pas tavo proanūkius skuba. Tam ir yra kelių eismo taisyklės, kur viskas labai aiškiai parašyta. Apie girtumą taip pat, bet tai tikrai nesusiję su tamstos atveju.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.