„Gojus“ kviečia anykštėnus „pasivaikščioti“ po Meksiką

Birželio 1 dieną 18 val. Anykščių kultūros centro didžiojoje salėje liaudiškų šokių kolektyvas „Gojus“ pristatys kelionės į spalvingąją Meksiką akimirkas bei pasidalins įspūdžiais.

Meksikoje vykusiame tarptautiniame tautinių šokių festivalyje „Pasaulio spalvos“ Anykščių rajono kultūros centro tautinių šokių kolektyvas „Gojus“ atstovavo ne tik Anykščiams ir Lietuvai, bet ir visai Europai. Renginį, kurį organizuoja visų Lotynų Amerikos valstybių kultūros ministerijos Lietuva čia pakviesta pirmą kartą.

Šokių kolektyvo nariai turėjo nukeliauti lėktuvu net apie 10 tūkstančių 137 kilometrus, kad iš savo šalies nuvyktų į renginio vietą, kur vyko dešimtojo Tarptautinio folklorinių šokių festivalio „Pasaulio spalvos“ uždarymas – daugiakultūris renginys, nuo 2013 m. sulaukęs beveik šimto šokių kolektyvų iš įvairių planetos platumų ir kurio būstinės yra įvairiose savivaldybėse iš Jalisco valstijos.

Pristatymo metu kolektyvo nariai dalinsis net tik įspūdžiais ir patirtimi iš koncertų bei užkulisių, bet ir pasakos apie tikras gyvenimo Meksikoje spalvas.

Maloniai kviečiame visus dalyvauti!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.