Gatvės muzika vis labiau įleidžia šaknis

Kiekvienais metais gegužės mėnesį vyksta muzikos šventė, skirta gatvės muzikantams. Gatvės muzikos diena Anykščiuose vyksta jau ne pirmą kartą.

Šiemet šią šventę organizuoja Anykščių naujų vėjų bendruomenė. Bendruomenės pirmininkė Irma Smalskienė „Nykščiams“ pasidžiaugė, kad šiemet šventė labai pavyko. „Esame daugiau negu patenkinti. Muzikavimas vyko 3 miesto vietose, dalyvavo visi užsiregistravę muzikantai, gražiai bendradarbiavome tiek su Kultūros centru, tiek su biblioteka, reikia paminėti ir grupės KELY indėlį, nes jie prie bibliotekos suteikė visą reikiamą aparatūrą ir įgarsinimą Vyskupo skvero scenai“, – sakė I. Smalskienė.

Bendruomenės pirmininkės teigimu, smagu tai, kad kasmet atsiranda vis naujų ir gerąja prasme stebinančių dalykų. „Sulaukėme norinčių pamuzikuoti Anykščiuose iš Vilniaus, buvo minčių pasikviesti svečių iš Biržų, tiesa, jie negalėjo atvykti. Turiu pastebėti, kad kasmet dalyvių muzikinis lygis kyla, muzikavimo vietos plečiasi mieste, žiūrovų ateina vis daugiau“, – apibendrino I.Smalskienė.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.