Gaisras kilo medžio apdirbimo įmonėje

Ugniagesiai praneša apie gaisrą Naujųjų Elmininkų kaime.

Kovo 17-ąją, apie 9.04 valandą, gautas pranešimas, kad gaisras kilo Anykščių sen., Naujųjų Elmininkų kaime esančioje medžio apdirbimo įmonėje.

Į įvykio vietą atvykus ugniagesiams degimo nebuvo, iš medienos atraižų bunkerio rūko dūmai. Obliavimo stakles užgesino patys įmonės darbuotojai milteliniais gesintuvais iki ugniagesių atvykimo.

Ugniagesiai atliko žvalgybą medienos atraižų bunkeryje, gaisro židinių nebuvo aptikta. Pastatas mūrinis 80 x 40 m, vieno aukšto, dalis stogo dengta skarda, dalis šiferiu. Gaisro metu apdegė medienos obliavimo staklės.

Įvykis tiriamas.

9 komentarai

  1. Patarciau prie stakliu ir bunkerio pastatyt talpas su vandeniu , kad vos tik pradejus degt darbuotojai greit galetu uzpilt vandeniu .

  2. Ten pjuvenu dulkem uzterstas lauke oras , einant pro ten reikia butinai uzsidet kauke , arba dregna medziagos raisti , o rukyt tai turetu but pakabintas draudziamas zenklas , nes niekas nezino kada nugriaudes sprogimas.

  3. Gaila kat nesudegė tas siukslinas!

  4. Na, bet ir trenkti komentatoriai. Parašyta gaistas, o realiai jo nebuvo tikriausiai, buvo ugnies židinys. Ugniagesiai tikriausiai buvo iškviesti apsidraudimui ir nejuokaujant su ugnimi.

  5. a tau su tavo aukstaiseis slapimas smegenu neuspaude

  6. Aš JURATEI patarčiau protmūšin varyt,gal ką ten laimėtų.Žmogus protingas matosi.

  7. Braniukas

    A tai Laras užsikūrė ?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.