Gabrielė Šilaikaitė atstovaus Lietuvai Europos čempionate Vengrijoje

Praėjusį šeštadienį,  kovo 12 dieną, Kėdainiuose vyko Lietuvos karatė kyokushin vaikų, jaunučių, jaunių  kata (technikos rungtis)  varžybos. Varžybose dalyvavo daugiau nei trys šimtai dalyvių nuo 10 iki 18 metų amžiaus. Varžybose Anykščių karatė klubą atstovavo 11 sportininkų.

Varžybų nugalėtojais savo amžiaus grupėse tapo Augustas Sargūnas ir Vasarė Šilaikaitė. Varžybose antrąsias vietas savo amžiaus grupėse iškovojo Gabrielė Šilaikaitė, Ronaldas Nikitinas, Majus Jurgutis. Trečiąsias vietas savo amžiaus grupėse iškovojo Tajus Tarasovas, Ema Lionikaitė.

Gabrielė Šilaikaitė pateko į Lietuvos kyokushin karatė jaunučių rinktinę ir atstovaus Lietuvai Europos kadetų kyokushin karatė čempionate Debrecene (Vengrija).

Kovo 4 dieną, Kaune, renovuotoje sporto halėje, sportininkai dalyvavo Rimanto Kaukėno paramos fondo varžybose. Jose surinktos lėšos skiriamos onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Savo amžiaus grupėje ir svorio kategorijoje varžybų nugalėtoju tapo Vakaris Ledzinskas. Trečiąsias vietas iškovojo Martynas Šatkus, Viltautė Žilytė, Ronaldas Nikitinas.