G. Bražaitė: „Nebuvo vienodo teisėjavimo“

Anykščių sunkiaatletė Gintarė Bražaitė sėkmingai pasirodė pasaulio čempionate Rijade (Saudo Arabija), galutinėje rikiuotėje užimdama 10 vietą. Vis dėlto lietuvės rezultatai galėjo būti dar geresni, jei ne pirmenybių arbitrai, kurie vis įžvelgdavo abejotinas priežastis neužskaityti sportininkės bandymų.

Sunkiaatletė (svorio kategorijoje iki 76 kilogramų) išrovė 95 kg ir išstūmė 113 kg sveriančią štangą bei dvikovėje surinko 208 kg.

G. Bražaitei buvo paklususi ir 117 kg sverianti štanga, tačiau teisėjai įžvelgė sportininkės rankos virptelėjimą.

Po varžybų anykštėnė pasidalijo įspūdžiais apie pirmenybes.

„Ką tik grįžau iš varžybų ir dabar ilsiuosi kambaryje. Bandau „suvirškinti“ tai, kas įvyko.

Dėkoju visiems už palaikymą ir gerus žodžius. Ne visi žinote, kad turėjau ir truputį problemų su skrandžiu.

Viskas gavosi kaip ir neblogai, bet yra šioks toks pyktis dėl stūmimo veiksmo ir tikrai norėtųsi, kad ta taisyklė dėl rankų padėties, alkūnių virpėjimo būtų kada nors panaikinta.

Svarbiausia – nėra vienodo teisėjavimo. Vienam užskaitė kėlimą, kitam – ne. Neaišku, kiek leidžiama tas rankas sujudinti. Reikėtų, kad būtų įvestas tiesiog kėlimas virš galvos. Tada jau tikrai žinosi, kad visiems bus vienodai užskaityta.

Labai gaila ir pikta dėl tokių sprendimų, kurie kainavo vietą B grupėje ir bendroje įskaitoje. Tikiuosi, kad Europos čempionate pasiseks pasiekti geresnius rezultatus“, – sakė G. Bražaitė.

akksc.lt

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.