Fotofaktas. Virš savivaldybės – juoda vėliava

Anykštėnai į redakciją siunčia juodos vėliavos, iškeltos prie Anykščių savivaldybės, nuotraukas.

Suprantamas savivaldybės klerkų susirūpinimas rinkimų rezultatais, tačiau – ne, tai nesusiję su jais ir tai nereiškia gedulo savivaldybėje ar kokios pilietinio nepaklusnumo akcijos.

Anykštėnai turėtų pastebėti, kad juodos vėliavos centre – Žemės rutulio piešinys. Tradiciškai tokia vėliava iškeliama minint Žemės dieną.

14 komentarų

 1. bijo ,kad reiks pradeti dirbti,juk baisu kur ekologai kiko valdininkija,,koks siukslynas miesto ribose uz profkes link egluciu ,kodel tokia betvarke

 2. Jadze pirst

  Ko anykstenai zvakiu nuotrauku nesiunte,kai po pirmu rinkimu buvo uzdegtos

 3. pilieti ten tonos

 4. koks meras ,tokia ir veliava ,matyt esamam gedulas

 5. Ne juozas

  Mano nuomone savivaldybės administracijos vadovai nežino Vėliavos reglamento ir simbolį naudoja kaip papuola, ne visada tinkamai iškeldami prie valstybės institucijos pastato kokią nors pavienę vėlavą .
  Spaudos žurnalistai taip pat nenušviečia visuomenės dėl vėliavos ar vėliavų iškėlimo reglamento tvarkos.

 6. Kai zvakes deginom po pirmo turo nieks nesiunte nuotrauku, o cia pyp ir pralaimejio , ruros dega dabar reiks dirbt o ne sedet rankas sudejius

 7. geriau juoda veliava negu vaivorykstes butu cia gedulas tiem kurie uzsisedejo postuose savivaldybeje

 8. Anykštėnas

  man gėda skaityti tokias antraštes vietos žiniasklaidoje. Arba tai petkų sklaidos portalas, kuris publikuoja neraštingų, neišprususių gyventojų žinutes.

 9. nusiraminkit

  nesvaikit nauju rinkimu tikrai nebus,nes rinkejai ne ant grandines priristi zmones,kuriuos gali nuvesti ten,kur kai kas nori.Nusiraminkit,tie kurie pralaimejo rinkimuose ir keliate erzelyne del savo ateities.Gaila,kad nenorima dirbti del anykstenu bendro labo.Kolukiu laikai jau senai baigesi ir nereiketu jaunus,nepatyrusius politikus velti i intrigas,Laikas,rinkeju valia patrauktiems nuo lovio dziaugtis gal uztarnautu poilsiu ir saugoti sveikata.O K.TUBIS MUMS PRIIMTINAS,NES LAIMEJO RINKIMUS IR NEABEJOJU,KAD LIETUVA YRA TEISINE VALSTYBE.

 10. Cirkas kazkoks…Atstokit jus nuo to Tubio, zmones issirinko ji ir reikia gerbti ju sprendima.Jei partiniai jo nenori niekas nekaltas , gedos miestui nebe darykit paprasciausiai

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.